تضعیف دولت و هتاکی به رئیس جمهور هنر نیست

فرماندار کرمانشاه گفت : تضعیف دولت و هتاکی به رئیس جمهور هنر نیست. هنر این است که منتقدان با ارائه راهکار دولت را به سمت حل مشکلات پیش ببرند.

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، فضل الله رنجبر فرماندار کرمانشاه با اشاره به متفاوت بودن دهه فجر امسال، گفت : در حالی وارد چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی می‌شویم که در کنار تحولات جهانی رخ داده و رفتن ترامپ دیوانه و در راس قرار گرفتن هیئت حاکمه جدیدی در آمریکا، کرونا و محدودیت‌های آن شرایط جدیدی را به وجود آورده که دهه فجر امسال را متفاوت از سال‌های قبل خواهد کرد.

او با اشاره به وضعیت کرونایی شهرستان کرمانشاه گفت : اگرچه هم اکنون در وضعیت آبی کرونایی به سر می‌بریم، امااین وضعیت شدیدا شکننده بوده و اگر غفلت کنیم ممکن است گرفتار موج بعدی کرونا شویم، لذا باید ویژه برنامه‌های دهه فجر را با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار کنیم.

فرماندار کرمانشاه بر ضرورت برنامه ریزی برای برگزاری باشکوه ویژه برنامه‌های دهه فجر تاکید کرد و افزود: دراین شرایط باید از ظرفیت‌های فضای مجازی و هر آنچه در توان داریم برای برگزاری مطلوب ویژه برنامه‌های دهه فجر استفاده کنیم.

او از مساجد به عنوان پایگاه‌های اصلی انقلاب یاد کرد و افزود: مساجد باید ایام الله دهه مبارک فجر را برای معرفی اهداف و آرمان‌های انقلاب به نسل جوان غنیمت بشمارند.

فرماندار کرمانشاه دهه فجر را فرصت مناسبی برای بیان خدمات نظام عنوان کرد و با بیان اینکه دشمنان به دنبال تصویرسازی غلطی از خدمات نظام هستند، ادامه داد: با وجود اینکه نظام تلاش‌های فراوانی برای خدمات رسانی داشته و شاخص‌های توسعه هم در ابعاد مختلف نشان از خدمات برجسته نظام دارد، اما دشمنان با تمام توان می‌کوشند تا تصویر غلطی از این خدمات را نشان دهند.

رنجبر گفت: دشمنان به دنبال ایجاد روحیه یاس و ناامیدی در جامعه برای رسیدن به اهداف خود برای ضربه زدن به نظام هستند، لذا همگان وظیفه دارند روحیه امید و امیدواری را در جامعه تزریق کنند.

رنجبر ادامه داد: نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمات بزرگی را در حوزه‌های مختلف توسعه و خدمات رسانی داشته که با جناحی کردن خدمات ممکن است بخش‌های زیادی از این خدمات نادیده گرفته شوند.

رنجبر با تاکید بر اینکه در شرایط حساس کنونی همه باید از تخریب و تضعیف دولت امتناع کنند، ادامه داد: تضعیف دولت و هتاکی به رئیس جمهور هنر نیست، هنر این است که منتقدان با ارائه راهکار دولت را به سمت حل مشکلات پیش ببرند.

او با اشاره به اهمیت پاکدست بودن مدیران و مسئولان، گفت: مدیران باید تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند.

فرماندار کرمانشاه اشاره کوتاهی هم به خدمات برجسته نظام در شهرستان کرمانشاه داشت و گفت: برخورداری ۱۰۰ درصدی مردم شهرستان کرمانشاه از نعمت برق از جمله خدمات شاخص نظام در شهرستان کرمانشاه است.

او افزود: نظام در حوزه گازرسانی هم خدمات قابل توجهی در شهرستان کرمانشاه داشته، به نحوی که از ۷۴۶ روستای حوزه شهرستان کرمانشاه هم اکنون ۵۱۲ روستا از نعمت گاز برخوردار بوده و کار گازرسانی به دیگر روستا‌ها هم در دست اقدام است، ضمن اینکه اقدامات شاخصی مثل افتتاح راه آهن کرمانشاه را هم در دولت تدبیر و امید در کرمانشاه شاهد بودیم.

عباس سروری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به برنامه ریزی برای برگزاری ویژه برنامه‌های دهه فجر با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، گفت: اگرچه شرایط کرونایی امسال اجازه برگزاری ویژه برنامه‌های دهه فجر به شیوه معمول هرسال را نمی‌دهد، اما نباید اجازه بدهیم شرایط کرونایی امسال سبب شود تا دهه فجر کمرنگ جلوه داده شود.

او ادامه داد: هنوز تصمیم قطعی در مورد نحوه برگزاری ویژه برنامه دهه فجر در استان گرفته نشده و تصمیم گیری در این خصوص تابع نظر ستاد ملی و استانی کرونا خواهد بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه اشاره‌ای هم به نورافشانی سه نقطه از شهر کرمانشاه در شب ۲۲ بهمن داشت و گفت: همزمان با طنین انداز شدن نوای الله اکبر، سه نقطه شامل پارک شیرین، پارک کوهستان و میدان غدیر شهر کرمانشاه توسط سپاه نورافشانی خواهد شد .

انتهای پیام/د

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۲۲ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹
خدایی این دولت ملت رانابودکرده حیف به اون رایی که مردم به این نماینده ودولت دادند.
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر