کنگره بزرگداشت ۴۰۰۰ شهید یزد در اذهان مردم ماندگار خواهد شد

استاندار یزد گفت: به واسطه خدماتی که با نام و یاد شهدای استان و در قالب کنگره ۴۰۰۰ شهید استان یزد به مردم ارائه می‌شود، این کنگره در اذهان مردم استان ماندگار خواهد بود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد،محمدعلی طالبی، استاندار یزد در جلسه ستاد کنگره ملی بزرگداشت چهار هزار شهید استان دارالعباده و دارالعلم یزد با اشاره به اهمیت تکریم و پاسداشت مقام شامخ شهدا در جامعه، گفت: برگزاری یادواره‌ها و کنگره‌های شهدا به بازشناسی راهی که شهدا برای سربلندی کشور طی کرده اند، کمک می‌کند.

استانداریزد با بیان اینکه برگزاری کنگره ۴۰۰۰ شهید استان، فرصت مناسبی برای ارائه خدمت به نظام و مردم است، ادامه داد: انتظار می‌رود همه افراد در دستگاه‌های دولتی و نهاد‌های عمومی، تمام هم و غم خود را برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر این کنگره به کار گیرند.

او ضمن قدردانی از تمامی افرادی که برای برگزاری کنگره شهدا استان، قدم در این مسیر گذاشته اند، اظهارداشت: سپاه الغدیر استان و کمیته‌های مختلف این کنگره، برنامه‌های متنوع و ارزشمندی را در چارچوب خدمت رسانی به مردم رقم زدند.

طالبی ادامه داد: قطعا بواسطه خدماتی که با نام و یاد شهدای استان و در قالب کنگره ۴۰۰۰ شهید استان یزد به مردم ارائه می‌شود، این کنگره در ذهن و خاطر مردم استان ماندگار خواهد بود.

استاندار یزد به برنامه‌های در حال اجرای این کنگره اشاره و خاطرنشان کرد: درصددیم نقاط ضعف برنامه‌ها را برطرف و در مدت زمان کوتاهی، همه تعهدات و اقداماتی که باید در قالب کمیته‌های مختلف اجرا شود، را دنبال کنیم.

او در انتها عنوان کرد: گزارش کار مستند و دقیق فعالیت همه کمیته‌های کنگره ۴۰۰۰ شهید استان رصد و ارزیابی می‌شود.

انتهای پیام/ غ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر