کلاس کنکور رایگان برای جمعی ۹۰۰ نفره

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت:زمینه شرکت دانش آموزان کنکوری خانوار‌های تحت حمایت کمیته امداد در دوره‌های یکی از موسسات آموزشی معتبر فراهم شده است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، کریم زارع اظهار مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: بالغ بر ۱۹ هزار دانش آموز در سراسر استان تحت حمایت کمیته امداد هستند که از این جمع ۹۳۲ نفر در آستانه کنکور قرار دارند و برای بهره مندی از دوره‌های آموزشی ویژه کنکور به موسسه طرف قرارداد معرفی شده اند.

او  افزود: به علت شرایط خاص مربوط به همه گیری ویروس کرونا این دوره‌های آموزشی به صورت مجازی برگزار می‌شود و هر یک از این دانش آموزان می‌توانند در کلاس‌های نکته و تست ۸ عنوان درسی حاضر شوند.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان تاکید کرد: این دوره‌های آموزشی برای فرزندان مددجویان کاملا رایگان است.

زارع با تاکید بر اینکه موفقیت در آزمون سراسری دانشگاه‌ها و ورود به رشته‌های تحصیلی پر تقاضا در شرایط کنونی بدون بهره مندی از آموزش‌های اضافی میسر نیست، گفت: متاسفانه فراهم کردن این شرایط هزینه زیادی به خانواده‌ها تحمیل می‌کند که تامین آن از عهده بسیاری از خانوار‌های نیازمند و تحت حمایت کمیته امداد خارج است و امیدواریم با فراهم شدن بستر بهره مندی از آموزش‌های ویژه کنکور توسط این نهاد، دانش آموزان مستعد تحت حمایت در آزمون سراسری دانشگاه‌ها بیش از پیش موفق باشند.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان گفت: در سال گذشته نیز برنامه‌هایی برای آماده سازی دانش آموزان کنکوری تحت حمایت اجرا شد که حاصل آن موفقیت ۷۵ نفر از این دانش آموزان در کنکور سراسری و کسب رتبه زیر ۵۰۰۰ است.
 
انتهای پیام/ی
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر