۴۲۶ پروژه قابل افتتاح سازمان راهداری با اعتبار بالغ بر ۱۱ هزار میلیارد ریال

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افتتاح ۴۲۶ پروژه را در برنامه دارد.

به گزارش  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، پروژه‌های قابل افتتاح وزارت راه و شهرسازی در دهه فجر ۹۹ در ماه‌های پایانی امسال و چند ماه مانده به پایان دولت در بخش راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، اعلام شد.

این گزارش حاکی است که مجموع پروژه‌های قابل افتتاح سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در دهه فجر امسال، ۴۲۶ پروژه با اعتبار ۱۱ هزار و ۸۸۳ میلیارد ریال است.

بیشترین حجم عملیات انجام گرفته در پروژه‌های دهه فجر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مربوط به بهسازی راه‌های اصلی است که در ۹۵ پروژه، ۴ هزار و ۴۸۰ میلیارد ریال برای آن اعتبار در نظر گرفته شده است.


بیشتر بخوانید


از دیگر پروژه‌های قابل افتتاح سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی می‌توان به احداث باند دوم (۲۴ کیلومتر)، راه اصلی (۱۶ کیلومتر)، راه روستایی (۷۰ کیلومتر)، راه فرعی (۱۶ کیلومتر)، کمربندی (۲ کیلومتر)، کنار گذر (۳ کیلومتر)، حفاظ ایمنی در جاده (۵۸ کیلومتر)، احداث و توسعه راهدارخانه (۴۳ باب)، احداث پاسگاه پلیس راه (یک پاسگاه)، احداث پایانه‌ها (۲ پایانه)، احداث پل (۱۰۴ دستگاه)، احداث مجتمع خدمات راهی بین راهی (۱۵ مجتمع) و تقاطع غیرهمسطح (سه نقطه) اشاره کرد.

همچنین در این مسیر از دیگر پروژه‌های سازمان که ۴۲۶ پروژه با اعتبار ۱۱ هزار و ۸۸۳ میلیارد ریال اعلام شده است، می‌توان به رفع نقاط پرحادثه (۹۶ نقطه)، نصب علایم ایمنی راه‌ها (۹هزار عدد)، توسعه سامانه‌های حمل و نقل هوشمند (۳۱ سامانه) و ایجاد روشنایی (۴۰ کیلومتر) اشاره کرد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر