اردوی تیم ملی اسکیت با حضور ۱۱ ورزشکار و یک مربی قمی برگزار می شود

مرحله دوم اردوی تیم ملی اسکیت جوانان اینلاین هاکی آقایان با حضور ۱۱ ورزشکار و یک مربی از قم در دو نوبت به میزبانی مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم، مرحله دوم اردوی تیم ملی اسکیت جوانان این لاین هاکی آقایان با حضور ۵۹ ورزشکار از امروز به مدت ۲ روز در نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد که ۱۱ بازیکن و یک مربی از استان قم در این اردو حضور خواهند داشت.

نوبت صبح از ساعت ۸ تا ۱۰ و در نوبت عصر بازیکنان از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در آکادمی اسکیت مجموعه ورزشی انقلاب زیر نظر مربیان به تمرین و آماده سازی خواهند پرداخت.

محمدجواد جعفری، ایلیا حمزه، امیرمحمد فرجودی، سبحان خدایاری، سید علی سبط نبی، عرشیا هاشمی، امیرحسین رنجبر، علی مغیثی، احمدرضا مسعودی، شهراد شیشه‌ای و محمدصالح رحیمی اسکیت بازان قمی حاضر در این مرحله از استان قم خواهند بود.

مجید نوش آبادی جوان کاربلد اسکیت قم نیز به عنوان یکی از مربیان قمی در کنار محمدرضا شیخ جعفری در این اردو به ایفای نقش خواهد پرداخت.

در این اردو بازیکنان برای راهیابی به مرحله بعدی تمرینات خود را زیر نظر مربیان ادامه خواهند داد و در پایان اردو ۲۶ ورزشکار به مرحله سوم دعوت خواهند شد.

انتهای پیام/ح

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر