قیمت ارز‌های دیجیتالی در ۵ اسفند؛

بیت کوین ارزان شد

قیمت انواع ارزهای شاخص دیجیتال امروز در روند معاملات در بازارهای تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

به گزارش خبرنگاربانک و بیمه  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، ارزش بیت کوین پس از یک سقوط ۱۷ درصدی در روز دوشنبه، ۵.۶ درصد کاهش یافته است، البته این کاهش قیمت تنها مختص به بیت کوین نبوده و سایر ارزهای دیجیتال نیز امروز کاهشی بوده‌اند.

پس از ابراز نگرانی ایلان ماسک، ثروتمندترین مرد دنیا در مورد افزایش قیمت زیاد و بسیار سریع بیت کوین، این ارز مجازی به زیر ۵۰ هزار دلار رسید و طی تنها چند ساعت ۸۰۰۰ دلار از ارزش خود را از دست داد.

گفتنی است، بیت کوین یک ارز دیجیتال است که از کد‌های کامپیوتری ساخته شده است. بیت کوین با هیچ عنصر فیزیکی مانند سکه یا اسکناس کاغذی مطابقت ندارد و ارزش آن به عوامل مختلفی از جمله میزان عرضه و تقاضا بستگی دارد.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۳۳.۰۷ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۶۰.۵۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۸۲.۰۹ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۱.۸۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۶.۰۷ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۲.۳۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد .


بیشتر بخوانید


قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین، اتریوم در ۵ اسفند را در ادامه این خبر ببینید:

ارز دیجیتال قیمت(دلار) قیمت(تومان)
بیت کوین 50,063 ۱,۳۲۹,۱۶۶,۵۶۰
اتریوم 1,586.41 ۴۲,۱۱۹,۲۲۸
بایننس کوین 233.43 ۶,۱۹۷,۴۸۹
تتر 0.99 ۲۶,۵۱۳
پولکادات 34.98 ۹۲۸,۶۴۳
کاردانو 0.98 ۲۶,۱۵۳

گفتنی است؛ نرخ ارز‌های دیجیتال لحظه‌ای در حال تغییر است و اعداد جدول در زمان تنظیم این خبر ثبت شد.

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
ناشناس
۱۴:۴۸ ۰۵ اسفند ۱۳۹۹
ذوق کردید که ریخت.بابا مملکت با این تیترها تصمیم به نخریدن ارز دیجیتال نمیکنند.بلندمدت بهترین گزینه است،نه بورس ایران که کل مردم را نابود کرد و کسی یادش هم نیست.
Iran (Islamic Republic of)
عمار
۱۱:۱۹ ۰۵ اسفند ۱۳۹۹
شاخص ارز بینوایان بیسکویت و چای است و فرزندان خردسالشون چون نمی توانند کلمه بیسکویت مادر را تلفظ کنند می گویند مامان بیت کوین با چای می خوام .
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر