مساعدت ستاد اجرایی فرمان امام در احیای دو کارخانه

احیای دو کارخانه نیمه‌تعطیل قند یاسوج و آب‌معدنی سی‌سخت در دستور کار ستاد اجرایی فرمان امام قرار گرفت.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج، محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام در حاشیه بازدید از مناطق زلزله‌زده سی‌سخت و در پایان سفر یک‌روزه خود به کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برگزاری جلسه با مقامات استانی گفت: کارخانه آب‌معدنی سی‌سخت که حدود ۵، ۶ هزار نفر و تقریباً اکثریت اهالی این منطقه هم در تعاونی آن سهم دارند به دلیل برخی مشکلات نیمه‌ تمام رها شده، ستاد اجرایی فرمان امام کمک خواهد کرد تا این مجموعه راه‌اندازی شود.
 
محمد مخبر با اشاره به تعطیل شدن کارخانه بزرگ قند یاسوج در سال‌های اخیر، گفت: مشکلات حقوقی، فنی و مالی کارخانه بزرگ قند یاسوج که در تملک یکی از بانک‌ها است را هم بررسی کردیم، در واقع مشکلات این مجموعه بسیار پیچیده و سخت شده اما با تمام توان به دولت کمک خواهیم کرد تا چرخ این قطب اقتصادی استان کهگیلویه و بویراحمد هم شروع به چرخیدن کند و تعداد زیادی شغل ایجاد شود.
 
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام افزود: البته با توجه به مسائل حقوقی موجود، سایر دستگاه‌ها هم باید در این زمینه همکاری ویژه کنند.
 
در پایان این سفر رئیس ستاد اجرایی فرمان از بخش‌های مختلف قرارگاه امدادی و جهادی ستاد اجرایی و کاروان سلامت و ارائه خدمات درمانی و امدادی به مردم زلزله‌زده دیدن کرد.
 
انتهای پیام/ع
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر