بسته اخبار حوادث امروز ۶ اسفند ماه سال ۹۹؛

سارقان طیور در دام پلیس بهشهر / کشف مواد محترقه در محمودآباد

مهم‌ترین حوادث مازندران در روز چهارشنبه ۶ اسفند ماه سال ۹۹ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،مهم‌ترین حوادث مازندران در روز چهارشنبه ۶ اسفند ماه سال ۹۹ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

سارق طیور در دام پلیس بهشهر

سرهنگ حسن عنایتی گنجی فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت طیور در شهرستان بهشهر، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

او افزود: ماموران انتظامی با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی ۲ سارق سابقه دار را شناسایی کردند.

سرهنگ عنایتی گنجی گفت: ماموران انتظامی پس از هماهنگی‌های قضایی متهمان را در اقدامی غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی دقیق از مخفیگاه آن‌ها ۲۸ قطعه مرغ و خروس، غاز و اردک سرقتی را کشف کردند.

کشف ۱۴۰۰ مواد محترقه در محمودآباد

سرهنگ محمودحسین زاده فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر عرضه مواد محترقه توسط فردی در شهرستان محمودآباد، موضوع در دستور کار مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی قرار گرفت.

او افزود: ماموران پس از شناسایی محل نگهدای کالای توسط متهم، با هماهنگی‌های قضایی در بازرسی از مغازه وی ۱۴۰۰ عددمواد محترقه کشف کردند.

سرهنگ حسین زاده گفت: در این عملیات متهم نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

رمزگشایی از ۲۲ فقره سرقت در جویبار

سرهنگ غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی شهرستان جویبار گفت: به منظور برقراری نظم و امنیت عمومی و برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان جویبار به اجرا در آمد.

او افزود:ماموران انتظامی جویبار پس از تلاش بی وقفه و هماهنگی قضائی، ۱۴ سارق و مالخر حرفه‌ای را شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان جویبار گفت: متهمان دستگیر شده در بازجویی‌های فنی ماموران پلیس، به ۲۲ فقره سرقت منزل، اموال و قطعات خودرو اعتراف کردند.

کشف ۳ تن چوب جنگلی قاچاق در ساری

سرهنگ ناصر علی صفر پور فرمانده انتظامی شهرستان ساری گفت:در راستای مبارزه با قاچاق محصولات و فرآورده‌های جنگلی، ماموران انتظامی دودانگه این فرماندهی در مسیر حوزه استحفاظی به یک خودروی نیسان حامل چوب مشکوک شدند.

او افزود: ماموران انتظامی خودروی حامل چوب‌های جنگلی را توقیف و در بازرسی دقیق از آن سه تن چوب جنگلی که به صورت غیر مجاز برداشت شده بود را کشف کردند.

سرهنگ ناصر صفر پور با اشاره به اینکه کارشناسان قیمت چوب‌های قاچاق کشف شده را حدود ۶۰ میلیون ریال برآورد کردند، گفت: متهم پس از دستگیری با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و چوب‌های قاچاق کشف شده نیز به اداره منابع طبیعی تحویل داده شد.
انتهای پیام/س

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر