مبتلا شدن ده نفر در طی ۲۴ ساعت گذشته به کووید ۱۹

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت:در طی ۲۴ ساعت گذشته ده نفر به کووید ۱۹ مبتلا شدند.

محمد طاهری سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان،گفت: با ۴نفر فوتی در ۲۴ ساعت گذشته آمار مجموع جانباختگان کرونایی استان از ابتدای همه گیری ویروس تاکنون به یک هزار و پانصد ۱۹نفر رسید.

اوبا تشریح وضعیت بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در استان همدان گفت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذاشته ۲۵۵ مورد بوده که از این تعداد ۴۵ نفر در بخش عادی و ۱۸ بیمار نیز در بخش آی. سی. یو بستری شدند، ضمن آنکه وضعیت جسمی ۲۸نفر از این تعداد وخیم گزارش شده است.

طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری در بیمارستان‌های اسدآباد۳۷۸، بهار ۶۱۱تویسرکان۶۶۴، رزن ۴۵۰، درگزین ۱۹۷فامنین ۱۸۳و کبودراهنگ ۶۶۴نفر بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان افزود: همچنین یک هزار و ۹۱۷ نفر در ملایر، یک هزار و ۱۵۱در نهاوند و سه هزار و ۹۳۹ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند که ۲۷۷ نفر از بیماران بستری، افراد غیربومی و از خارج استان هستند.

او با بیان اینکه آمار کووید ۱۹ از ابتدای سال تا کنون به ده هزارو ۴۳۱نفر رسیده است،گفت:رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی همچنان الزامی است.

طاهری بیان کرد: تجمع و دور همی‌های خانوادگی شیوع بیماری کووید ۱۹ را افزایش می‌دهد.
انتهای پیام /م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر