آخرین وضعیت کرونا در کرمان

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون، ۱۶ هزار و ۶۳۱ نفر در استان به دلیل ابتلا به کووید ۱۹ بستری شده اند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، مهدی شفیعی سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان در گزارشی به بیان آخرین آمار از وضعیت موارد مثبت بستری و مرگ و میر ناشی از بیماری کووید ۱۹ در استان کرمان تا ساعت ۱۵:۰۰ امروز جمعه ۸ اسفند ماه ۹۹ پرداخت و گفت: تعداد موارد بستری قطعی مبتلا به کرونا هم اکنون در بیمارستان‌های استان کرمان ۱۱۳ نفر است.

او با تفکیک کردن موارد مثبتی که هم اکنون در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی استان بستریند، افزود: ۶۷ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱۱ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۴ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، ۳ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و ۲۸ نفر مربوط به حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان است.

شفیعی تعداد کل موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در استان کرمان از ابتدای شیوع بیماری تاکنون را ۱۶ هزار و ۶۳۱ مورد اعلام کرده است.

او با اشاره به اینکه ۸ مورد جدید طی ۲۴ ساعته گذشته در بیمارستان‌های استان کرمان بستری شده اند، تصریح کرد: از این تعداد، ۷ مورد از حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان و یک مورد از حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان است.

شفیعی افزود: خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته، موردی از بستری جدید در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم، حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان گزارش نشده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان بیان داشت: خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته، آمار فوتی به دلیل ابتلا به کرونا در استان گزارش نشده است.

شفیعی افزود: در مجموع از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در استان کرمان ۲ هزار و ۵۰۷ نفر در اثر ابتلای قطعی به کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند.

انتهای پیام/ب

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر