در هفته گذشته:

۱۷مکان عمومی دراستان همدان پلمب شد

مدیر سلامت بهداشت محیط و کار دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت:۱۷مكان عمومی در استان همدان به دلیل رعایت نكردن شیوه نامه های بهداشتی پلمب شد.

 

به گزارش خبرنگار. گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، لیدا رفعتی مدیر سلامت بهداشت محیط و کار دانشگاه علوم پزشکی استان همدان در گفت وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان از گروه استان همدان گفت:در ۳ هزار و ۹۸۵ مورد بازرسی از اماکن عمومی استان در هفته گذشته  ۱۷مكان عمومی  به دلیل رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی پلمب شد و ۳۲۹نفر از مالکان اماکن عمومی هم به علت رعایت نكردن فاصله گذاری اجتماعی و شیوه نامه های بهداشتی به مراجع قضایی معرفی شدند.

او درادامه افزود: ۱۰سوپرماركت، ۵ نانوایی و ۱ دفتر پیشخوان و ۱ رستوران به دلیل رعایت نكردن شیوه نامه های بهداشت پلمب شدند.

رفعتی گفت: این بازرسی ها همچنان ادامه دارد و سامانه ۱۶۹ به منظور شكایت مردمی همه روزه فعال است.

مدیر سلامت بهداشت محیط و کار دانشگاه علوم پزشکی استان همدان بیان کرد : با بیان اینکه ۴۵هزار و ۴۵۷ مکان عمومی در استان همدان وجود دارد اضافه کرد: این بازرسی ها از ۸صبح تا ۸ شب در دونوبت صبح و عصر انجام می شود.

رفعتی تصریح کرد: ۸۵درصد از متصدیان مکان های عمومی از ماسك استفاده می كردند در ۸۰درصد این مكان ها فاصله گذاری اجتماعی و در ۸۶ درصد بهداشت و حفاظت فردی را رعایت كرده بودند.

او ادامه داد: این بازرسی ها در فروردین ماه سال آینده هم ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر