فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق سپاه:

‌معاندان نظام با دروغ‌پردازی و جهت‌دهی مغرضانه در سراوان ‌زمینه‌ساز ناامنی و آشوب شدند‌

سردار محمد کرمی با صدور پیامی از صبر و بصیرت مردم استان سیستان و بلوچستان در پی حادثه اخیر در شهرستان سراوان تقدیر کرد.

  به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، سردار محمد کرمی فرمانده قرارگاه منطقه‌ای قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه با صدور پیامی از صبر و بصیرت مردم استان سیستان و بلوچستان در پی حادثه اخیر در شهرستان سراوان تقدیر کرد و گفت : با سلام و احترام به مردم با ایمان استان سیستان و بلوچستان، مردمانی که در اوج حوادث و فتنه‌های سال‌های گذشته، اهل صبر و بصیرت بوده‌اند و پرچم حقیقت را پیشانی راه خویش قرار داده‌اند.

در این پیام آمده است: چنانکه می‌دانید در هفته گذشته، حادثه‌ای در مرز سراوان رخ داد و در این میان رسانه‌های معاند تلاش داشتند تا با فرافکنی، دروغ‌پردازی و جهت‌دهی مغرضانه به اصل واقعیت، زمینه‌ساز ناامنی و آشوب شوند. آن‌ها با مَکر خویش می‌خواستند تا اهل ایمان را به محاسبه غلط بکشانند؛ اما غافل از آنکه به حکمت خداوند، مَکر شیطان بر مؤمنان با اخلاص تسلط نخواهد یافت.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه در این پیام افزود: شما در این حادثه هم، با فطرت زلال و الهی خود، مَکر شیطان را بر زمین زدید و حقیقت آنچنان که بود بر همگان آشکار گشت. باید شکرگزار این صبر و بصیرت بود و به حُکم ادب و اخلاق از همه مردم، نخبگان و مسئولین کمال تشکر و قدردانی را دارم.

او تصریح کرد: عزیزان من؛ پیشرفت این استان در ابعاد فکری، علمی، رفاهی و معنوی، مشروط به وجود امنیت پایدار است. اگر آحاد مردم استان به امنیت روانی و جسمی یکدیگر متعهد نباشند، هیچگاه پیشرفتی حاصل نخواهد شد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه تاکید کرد: از مهمترین لوازم تحقق امنیت پایدار، مسئولیت پذیری ما نسبت به رشد یکدیگر، انسجام اجتماعی، امید به آینده، مقابله با نفوذ دشمن و پایبندی به قانون است.

در این میان؛ بر اساس قانون، قوای نظامی جامعه باید از یکسو با قانون شکنان برخورد کنند و از طرفی دیگر باید حرکت دشمن را در موضوعات مختلف به بن بست بکشانند.

انجام صادقانه و بی نقص این دو وظیفه حیاتی و مهم، زیر ساخت کار، تلاش و پیشرفت و با اطمینان، با نشاط و امیدوار را در استان فراهم می‌آورد.

انتهای پیام/س

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر