مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان خبر داد؛

افزایش ۱۰ درصدی جذب اشتراک گاز در استان کرمان

فلاح با اشاره به جذب بیش از ۳۵ هزار اشتراک در سطح کرمان از ابتدای امسال تاکنون گفت: این میزان نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۰ درصد رشد داشته است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، منوچهر فلاح، مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون، هزار و ۵۳۰ کیلومتر شبکه تغذیه، توزیع و خطوط انتقال اجرا شده است، گفت:  این در حالی است که محدودیت‌ها و تبعات ناشی از همه گیری ویروس کرونا تاثیر بسزایی در کاهش حجم کاری پیمانکاران اجرایی این شرکت داشته است.

او افزود: میزان مصرف گاز استان کرمان طی امسال تا پایان بهمن ماه، حدود ۸ هزار میلیون متر مکعب بوده است. 

فلاح با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۳۵ هزار اشتراک در سطح استان جذب شده است، تصریح کرد: این میزان نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۰ درصد رشد داشته است و این بدان معنی است که توسعه گاز رسانی در برخی مناطق استان مورد استقبال عموم قرار گرفته است.

او با بیان اینکه تاکنون ۴۳۵ هزار علمک در کل استان کرمان نصب شده است، بیان کرد: از این تعداد ۲۷ هزار علمک طی امسال نصب شده و پیش بینی می‌شود تا پایان سال به ۳۰ هزار علمک نیز برسد که به این ترتیب هدف تکلیفی بودجه مصوب سالیانه محقق خواهد شد.

مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان هدف شرکت گاز استان کرمان را به پایان رساندن تمامی پروژه‌های در حال اجرا و بهره برداری از آن‌ها ظرف مدت مقرر اعلام کرد و گفت: امید داریم که با توسعه گازرسانی به سایر نقاط استان خصوصا در حوزه صنعت، گام‌های بلند دیگری برای صرفه جویی حداکثری در مصرف سوخت مایع در استان کرمان برداریم.

او  اظهار امیدواری کرد: تلاش مجموعه شرکت گاز استان برای خدمت رسانی به حوزه های شهری، روستایی و صنعتی در مناطق فاقد گاز به موقع به سرانجام برسد.

انتهای پیام/ م 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها: گازرسانی ، علمک گاز
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر