سرهنگ مرادی خبر داد؛

فندک‌های مستهجن جمع آوری شدند/ کشف پوشاک با نماد‌های شیطان پرستان و همجنس گرایان

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت درباره کشف فندک‌هایی با تصاویر مستهجن و لباس‌هایی با نماد همجنس گرایی و شیطان پرستی، توضیحاتی داد.

سرهنگ نادر مرادی معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره کشف فندک‌هایی با تصاویر مستهجن، اظهار کرد: غربی‌ها همواره پیگیر نفوذ به جوانان ما هستند، چراکه نمی‌توانند از طریق نظامی بر ما نفوذ کنند و می‌خواهند از طریق تأثیر بر فرهنگ ما، جوانان را تحت تأثیر قرار دهند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت با اشاره به اینکه فندک‌هایی را کشف کردیم که تصاویر مستجهن از زنان برهنه بر روی آن‌ها حک شده بود، گفت: بیش از ۴۰ هزار فندک را کشف کردیم که تصاویری مستهجن و تحریک کننده بر روی آن‌ها حک شده بود و منجر به دور شدن جوانان از اعتقاداتشان می‌شد.

سرهنگ مرادی ادامه داد: این فندک‌ها از استان‌های جنوبی کشور وارد و سپس به تهران منتقل شده بودند که در یک انبار در جنوب شرقی تهران آن‌ها را کشف کردیم و متأسفانه ۵ هزار مورد از این فندک‌ها در یک پاساژ پخش شده بود و آن ۵ هزار مورد را هم از واحد‌ صنفی جمع آوری کردیم.

وی درخصوص برخورد با واحد صنفی که این فندک‌ها را به فروش می‌رساند، گفت: واحد صنفی که این فندک‌ها را به فروش می‌رساند پلمب کردیم و پرونده قضایی آن تشکیل و به دادگاه ارجاع داده شد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت گفت: متأسفانه سودجویان لباس‌هایی با تصاویر و نماد‌های شیطان پرستی و یا همجنس گرایی، برای جوانان ما طراحی می‌کنند و برخی از خانواده‌ها هم این نماد‌ها را نمی‌شناسند. بر روی لباس، کلاه، هد بند و ... تصاویر شیطان پرستی و همجنس گرایی طراحی شده است و حتی این گروه‌ها کفش‌های خاصی دارند که با این کفش‌ها یکدیگر را پیدا می‌کنند.

سرهنگ مرادی با اشاره به اینکه حدود ۴ هزار لباس با طرح‌های خاصی که مربوط به گروه همجنس گرایان و شیطان پرستان است کشف کردیم، گفت: هدف اصلی این گروه نفوذ فرهنگ غرب بین جوانان است و گاهی جوانان هم بی اطلاع هستند و این لباس‌ها را خریداری می‌کنند. با صنف‌هایی که این پوشاک را به فروش می‌رسانند مطابق قانون برخورد می‌شود و اقدام به پلمب آن‌ها می‌کنیم.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر