برگزاری آزمون مجازی ارزیابی داوران قرآنی با۱۳۷شرکت کننده از اصفهان

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: ۱۳۷ داور قرآنی از استان اصفهان در نخستین مرحله آزمون طرح ساماندهی، سنجش و ارزیابی داوران مسابقات قرآن کریم مشارکت دارند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، حمید بخشی رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به طرح جدید سازمان اوقاف و امور خیریه در خصوص سنجش، ارزیابی و تربیت داوران قرآن در کشور و به تبع آن در استان اصفهان گفت: این طرح در استان آغاز شده است.

او با بیان اینکه ثبت نام متقاضیان برای مشارکت در این طرح از ۲۴ دی آغاز و تا ۲۴ بهمن ماه ادامه داشت، تصریح کرد: متقاضیان با استفاده از سامانه برای ثبت نام اقدام کردند.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه داشتن شرایط لازم برای ثبت نام در این دوره آموزشی در فراخوان اعلام شده است، اضافه کرد: برای مثال برای بخش حفظ متقاضیان باید حافظ کل قرآن باشند.

او با بیان اینکه پس از ثبت‌نام و غربالگری صورت گرفته برگزاری نخستین مرحله آزمون طرح ساماندهی سنجش و ارزیابی داوران مسابقات قرآن کریم به صورت ملی در دستور کار قرار گرفته است، افزود: این آزمون به صورت مجازی و توسط سازمان اوقاف برگزار خواهد شد.

برگزاری آزمون در ۷ رشته

بخشی با بیان اینکه زمان این آزمون ۲۴ اسفند ماه اعلام شده است، افزود: شرکت‌کنندگان در این مسابقات در رشته‌های صحت و حفظ، تجوید، وقف و ابتداء، صوت، لحن، هماهنگی با حسن اجرا، لحن ویژه همخوانی و همسرایی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

او با بیان اینکه این مسابقات در چهار سطح شهرستانی، استانی، سراسری دستگاه‌های و نهاد‌ها و ملی برگزار می‌شود، افزود: در مرحله نخست این مسابقات از استان اصفهان ۱۳۷ شرکت کننده حضور دارند.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان اضافه کرد: از این تعداد ۱۰۱ نفر خانم و ۳۶ نفر آقا هستند.

منبع:مهر

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر