اطلاع رسانی طرح های بنیاد نخبگان استان سمنان در جامعه

معاون استاندار سمنان گفت: از بنیاد نخبگان استان سمنان درخواست می‌شود تا طرح‌های مختلف خود را برای بهره‌برداری حداکثری آحاد جامعه به نحو شایسته اطلاع‌رسانی کنند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، منصوری معاون توسعه منابع استانداری سمنان در نشست شورای نخبگان علمی و آئین تجلیل نخبگان علمی بابیان اینکه پیوند آموزش‌وپرورش، دانشگاه و صنعت و تولید اقدامی مثبت برای توسعه استان است، ابراز داشت: می‌بایست بنیاد نخبگان با جلب همکاری تمام دستگاه‌های اجرایی مرتبط و استفاده از ظرفیت‌ها یاور افراد خلاق و نخبه باشند.

او  بابیان اینکه نگاه بنیاد نخبگان استان سمنان بر اساس حمایت و رشد و پرورش استعدادها برنامه‌ریزی‌شده است، تصریح کرد: از بنیاد نخبگان استان سمنان درخواست می‌شود تا طرح‌های مختلف خود را برای بهره‌برداری حداکثری آحاد جامعه به نحو شایسته اطلاع‌رسانی کنند.

معاون استاندار سمنان بابیان اینکه میثاق نظام نخبگانی در بنیاد نخبگان تدوین‌شده است، افزود: هدف از تدوین آن وحدت دستگاه‌ها و سازمان‌های مربوط برای حمایت از نخبگان است تا با تسهیل ورود نخبگان به بازار کار، اثرگذاری این فرهیختگان در جامعه افزایش یابد.

انتهای پیام / گ 

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر