آسمان بوشهر تا امشب ابری است

هواشناسی بوشهر اعلام کرد: بارش‌ خفیف و پراکنده باران تا امشب ادامه دارد و پنجشنبه و جمعه هم آسمان این استان بارانی خواهد شد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد که تا امشب بارش‌ خفیف و پراکنده باران در استان ادامه دارد. همچنین از امروز تا چهارشنبه به سبب افزایش نسبی سرعت وزش باد در برخی ساعات ارتفاع موج دریا نیز به طور نسبی افزایش خواهد یافت.

محمدرضا انصاری افزود: پنجشنبه و جمعه نیز به سبب عبور موج ناپایدار کم دامنه ضمن افزایش سرعت وزش باد، احتمال بارش‌های خفیف و پراکنده باران دور از انتظار نخواهد بود.

او ادامه داد:  از امشب به تدریج شاهد کاهش ابر خواهیم بود و فردا احتمال مه صبحگاهی در برخی نقاط وجود دارد.


بیشتر بخوانید


این کارشناس هواشناسی عنوان کرد: جهت وزش باد امروز در سواحل شمالی و مرکزی بیشتر شرقی تا شمال شرقی با سرعت ۱۴ تا ۳۸ و بر روی دریا گاهی تا ۴۰ کیلومتر در ساعت پیش بینی می‌شود اما در سواحل و فراساحل جنوبی جنوب شرقی تا شمال شرقی با سرعت ۸ تا ۳۶ کیلومتر در ساعت خواهد بود. از فردا جهت باد شمال غربی با سرعت ۸ تا ۳۶ کیلومتر در ساعت خواهد شد.

انصاری، ارتفاع موج را ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر پیش بینی کرد که امروز در سواحل شمالی و مرکزی گاهی به ۱۵۰ سانتیمتر می‌رسد.

او بیان کرد: در شبانه روز گذشته، جم و بندر امام حسن با ۷ و دیر با ۲۶ درجه سلسیوس کمترین و بیشترین دما را داشته‌اند.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۳:۴۵ بامداد، مد اول ساعت ۰۹:۴۵، جزر دوم ساعت ۱۵:۴۰ و مد دوم ساعت ۲۱:۴۰ خواهد بود.

انتهای پیام/ک

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر