انبارمیلیاردی احتکار موادغذایی لو رفت

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان ازکشف یک انبار حاوی انواع مواد غذایی احتکار شده به ارزش ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در کرمان خبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، سرهنگ مهدی پورامینایی سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان گفت: ماموران پایگاه امنیت عمومی این فرماندهی با انجام اقدمات اطلاعاتی از احتکار انواع مواد غذایی در یکی از مناطق حاشیه‌ای شهر کرمان مطلع شدند.

اوافزود: ماموران انتظامی با هماهنگی مرجع قضائی در بازرسی از این مکان موفق شدند ۲ هزار و ۴۳۰ قلم انواع مواد غذایی از قبیل هزار ۵۰۰ گالن هفده کیلوئی خیار شور، شیصد بکس دوازده عددی یک کیلوئی و ۱۰۰ بکس شش عدی دو کیلوئی رب گوجه و ۱۵۰ کارتن سویا خوراکی را کشف و یک نفر را در این رابطه دستگیر کنند.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان با بیان اینکه کارشناسان ارزش اقلام مشکوفه را ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کردند گفت: یکی از اهداف مهم پلیس به عنوان حافظ امنیت و آرامش مردم مقابله با کالای قاچاق و احتکاری در شرایط فعلی جامعه و برخورد با محتکران و کالای قاچاق و احتکار شده است که مشارکت حداکثری شهروندان و در جریان قرار دادن پلیس از هرگونه فعالیت مخرب در این زمینه می‌تواند کمک شایانی در رشد و شکوفایی اقتصادی به همراه داشته باشد.
انتهای پیام/ ح

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر