ورود مدعی العموم به پرونده فروش زمین‌های جهاد کشاورزی منوجان

دادستان منوجان گفت: مدعی العموم به پرونده فروش و واگذاری یکی از زمین‌های جهاد کشاورزی که باعث اعتراض مردم شده، ورود کرده است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، امید رضایی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان منوجان از ورود مدعی العموم به موضوع پرونده فروش و واگذاری یکی از زمین‌های جهاد کشاورزی این شهرستان که اعتراض برخی از مردم را به همراه داشته است، خبر داد

او افزود: در این زمینه از جهادکشاورزی شهرستان خواسته شده است تا مدارک لازم درخصوص نحوه واگذاری و فروش زمین به این دادستانی ارائه شود.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان منوجان بیان کرد: در خصوص اعتراض جمعی از مردم در خصوص نحوه واگذاری زمین جهادکشاورزی با بررسی‌هایی که به همت دادستانی انجام شد، مشخص شد که واگذاری زمین مورد نظر براساس مجوز فروش وزیر اموراقتصاد و دارایی و مدیرکل اموراقتصاد و دارایی استان کرمان و در اجرای جز (۳) بند (د) تبصره ۱۲ قانون بودجه سال ۱۳۹۹وآیین نامه اجرایی آن سازمان، جهادکشاورزی ملزم به اجرای قوانین و مقررات ابلاغی بوده است.

رضایی گفت: ملک مذکور پس از برآورد قیمت به مزایده گذاشته شده و با رعایت تشریفات مقرر در قوانین و مقررات مربوطه (نشرآگهی از طریق روزنامه سراسری کشوری) به یک نفر که از اهالی همین شهرستان بوده فروخته شده است و منابع حاصل از آن به ردیف درآمدی مربوطه در بودجه ۱۳۹۹ واریز شده است.

دادستان منوجان تصریح کرد: ضروری است مردم شهرستان نیز به شایعات فضای مجازی توجه نکنند و اخبار را از مجاری قانونی و رسانه‌های رسمی و معتبر دنبال کنند.

انتهای پیام /ی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر