کشف بیش از ۲۴۲ میلیون ریال کالای غیرمجاز در اردبیل

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: افزون بر ۲۴۲ میلیون ریال کالای غیرمجاز در اردبیل کشف شد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، یوسف شهباززاده، معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: گروهی متشکل از پلیس امنیت اقتصادی و بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل به منظور حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و جلوگیری از عرضه کالاهای تقلبی و غیربهداشتی در قالب گشت مشترک از واحدهای تولیدی مواد ضدعفونی کننده و الکل بازرسی کردند.

او بیان کرد: مقداری الکل در دبه‌های ۲۰ لیتری فاقد هویت و هرگونه مارک در جریان این بازرسی از واحدی کشف و ضبط گردید که در بطری‌های کوچک با مارک آرتاکل روانه بازار می‌شد.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل با اشاره به اینکه واحد مذکور فاقد هرگونه پروانه بهره‌برداری و تولیدی بود، افزود: با توجه به احراز تخلف تقلب با ارزش ۶۳ میلیون ریال برگ گزارش بازرسی تکمیل و پرونده مورد نظر به تعزیرات حکومتی استان فرستاده شد.

شهباززاده اظهار کرد: همچنین این گروه در جریان بازرسی از یک انبار در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و جلوگیری از احتکار و عرضه خارج از شبکه تعداد ۳۰۰ کیسه کود اوره احتکاری با ارزش ۴۰ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال را کشف و پرونده متخلفان را به تعزیرات استان اردبیل ارجاع دادند.

او افزود: ۷۷ کیسه آرد نیز با تلاش‌های سربازان گمنام امام زمان (عج)، سازمان اطلاعات سپاه و همکاری بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از یک دستگاه نیسان کشف و توقیف گردید.

شهباززاده گفت: در این زمینه برگ گزارش بازرسی با عنوان تخلف خرید برخلاف ضوابط با ارزش ۱۳۸ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال تنظیم و برای رسیدگی به مراجع قانونی ذی‌ربط فرستاده شده است.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل در ادامه نیز از توقیف یک دستگاه کامیون حامل مرغ کشتار روز خبر داد که قصد خروج از این استان را داشت.

او تصریح کرد: محموله مرغ توقیف شده به نزدیکترین فروشگاه عرضه مرغ در مرکز استان انتقال یافت و با بهای ۲۰۴ هزار ریال به مصرف‌کنندگان عرضه شد.

انتهای پیام/ع

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر