کارفرمای بی انصاف حساب کارگر را خالی کرد

رئیس پلیس فتا استان همدان از شناسایی کارفرمای سودجویی که حساب کارگر خود را خالی کرده بود خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان،سرهنگ سرخوش نهاد,رئیس پلیس فتا استان همدان گفت: با مراجعه یکی از شهروندان به پلیس فتا و بررسی اظهارات وی، مشخص شد شخص یا اشخاصی با دسترسی به اطلاعات حساب بانکی شاکی اقدام به برداشت غیر مجاز از حساب وی کرده اند.

او افزود:با انجام تحقیقات تکمیلی مشخص شد عامل برداشت غیرمجاز از حساب شاکى با در دست داشتن اطلاعات حساب و مشخصات کارت عابر بانک و رمز دوم اقدام به انتقال وجه از حساب شاکی کرده است.

رئیس پلیس فتا استان همدان تصریح کرد: با تلاش کارشناسان پلیس فتا و اقدامات فنى و پلیسى، متهم که کارفرمای شاکی بود و با سوءاستفاده از اعتماد وی به اطلاعات کارت بانکی شاکی دسترسی پیدا کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ سرخوش نهاد با بیان اینکه شهروندان در حفظ و نگهداری اطلاعات بانکی خود کوشا باشند گفت: در قانون جرایم رایانه‌ای برای عاملان اینگونه جرایم مجازات‌های مالی و حبس در نظر گرفته شده است.

وی گفت:شهروندان می‌توانند درصورت مواجهه با هرگونه موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش مرکز فوریت‌های سایبری، لینک ثبت گزارش‌های مردمی اطلاع دهند.

انتهای پیام/غ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر