پایان جشنواره کشوری رویش، دانشگاه پیام نور در اصفهان

جشنواره کشوری رویش دانشگاه پیام نور اصفهان به ایستگاه آخر رسید.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، محمد هادی امین ناجی معاون فرهنگی دانشگاه پیام نور کشور در آئین اختتامیه چهارمین جشنواره کشوری رویش دانشگاه پیام نور گفت: جشنواره کانون‌های فرهنگی دینی مذهبی هنری دانشجویان دانشگاه پیام نور با عنوان رویش به پایان ایستگاه چهارم رسیده که فراز و نشیب‌های مختلف را تجربه کرده است.

او  افزود: فرود حضور کنشگران فرهنگی که همواره سرشار از عشق و شعور و نشاط بوده اند و همواره سرشار از رقابت بوده اند، امروز همه آن شعور و نشاط را در فضای مجازی می‌توان دید.

معاون فرهنگی دانشگاه پیام نور کشور با اشاره به اینکه این ندیدن یکدیگر فرودی است که در پی بیماری کرونا رخ داده تاکید کرد: فراز آن انقدر بزرگ است که نیازمند تعظیم و به احترام آن به پا خواستن است.

او با بیان اینکه به همت یکایک برنامه ریزان، مجریان و سیاستگذاران این عرصه احترام می‌گذاریم ادامه داد: در آغاز راه، این جشنواره با فشار فراوان رویدادی مجازی روبرو شدند، اما تدبیر آن‌ها فشار را تبدیل به فرصتی بی بدیل کرد.

ناجی تصریح کرد: این عزیزان با همراهی دانشجو و فراخوان تک تک آن‌ها را شکار و بر این شکار می‌بالند و من به مدیران فرهنگی و کارشناسان در مراکز و واحد‌ها خداقوت می‌گویم.

او با بیان اینکه رویش چهارم که در استان اصفهان و دانشگاه پیام نور اصفهان پایان یافت عنوان کرد: این جشنواره معمولا رقابتگاه دانشجویان فعال عرصه‌های مختلف دانشگاهی و جایگاه تمرین کار فردی و جمعی است که آن‌ها را وارد بر مدیریتی در آینده نه چندان دور می‌نماید.

معاون فرهنگی دانشگاه پیام نور کشور تصریح کرد: این جشنواره همواره دنبال تقویت بعد فردی و جمعی دانشجویان بوده و ما موظف هستیم نیازمندی‌های این دانشجویان را تامین کنیم تا آن‌ها بتوانند نسبت به ارائه طرح‌های خلاقانه در این عرصه اقدام نمایند.

او  با بیان اینکه این جشنواره مامن کنش گرانی است که علاوه بر کنش گری علمی به صفت کنش گری فرهنگی متصل گردیده اند خاطر نشان کرد: این جشنواره بستری برای حضور دانشجو در جامعه بوده که رسالت اصلی دانشگاه است و دانشگاه پیام نور با گستره ملی و مخاطبان برخواسته از متن جامعه وظیفه ایجاد فضایی با تلاش همدلانه فردی و جمعی را به عهده دارد و ما برای ایجاد چنین فضایی وظیفه داریم با رویکرد افزایش مشارکت این فضای مناسب را فراهم آوریم.

ناجی اشاره کرد: دانشگاه پیام نور اصفهان توانست علیرغم حضور فیزیکی دانشجویان با تشکیل شبکه‌های مجازی متعدد با گستره عظیم، مخاطبان خوبی را جذب کند که سال گذشته ۱۳۰۰ اثر و ۹۰۰ نفر و امسال به بیش از ۲۴۰۰ اثر و ۱۰۰۰ نفر فزونی یافت.

او افزود: این اعداد هر چند شور انگیز و زیباست، اما تا حد انتظار مطلوب متناسب با جمعیت دانشجویی ۱۴۰۰ نفره فاصله فراوانی داریم.

معاون فرهنگی دانشگاه پیام نور کشور تاکید کرد: من به عنوان مسئول حرکت فرهنگی از میزبان سال آینده استدعا دارم که علاوه بر افزایش مشارکت نسبت به اهداف جشنواره پنجم اقدام نماید.

 

انتهای پیام/ش

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر