آغاز به کار نمایشگاه عرضه محصولات کشاورزی زنان روستایی و عشایری

نمایشگاه عرضه محصولات کشاورزی زنان روستایی و عشایری کرمانشاه با رونمایی از ۱۵ محصول گواهی شده و سالم آغاز بکار کرد.

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، کوروش مهرابی مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با اشاره به برپایی نمایشگاه دائمی عرضه محصولات کشاورزی زنان روستایی و عشایری در محل سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، گفت : در این نمایشگاه انواع محصولات تولیدی زنان روستایی از جمله انواع ترشیجات، رب انار، زعفران، زیتون، گردو، آلبالو و فرآورده‌های لبنی روستایی عرضه می‌شود.

او با اشاره به رونمایی از ۱۵ محصول گواهی شده و سالم تولیدی زنان روستایی در این نمایشگاه، گفت : برپایی این نمایشگاه زمینه ساز سمت و سو گرفتن کشاورزی استان به سمت تولید محصولات سالم می شود.

مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با بیان اینکه تاکنون ۱۵ محصول زنان روستایی در استان مجوز محصول گواهی شده و سالم اخذ کرده‌اند، ادامه داد: پنج محصول از پارسال و ۱۰ محصول در امسال گواهی محصول سالم را اخذ کرده اند.

مهرابی افزود: برای سال آینده در برنامه داریم تا برای ۱۰ محصول دیگر مجوز محصول گواهی شده و سالم بگیریم.

مهرابی با اشاره به ضرورت توجه به کسب و کار‌های خرد برای بالا بردن درآمد روستائیان و عشایر و جلوگیری از مهاجرت روستائیان و عشایر به شهرها، گفت: در این راستا بانوان روستایی و عشایر نیاز به حمایت‌های تسهیل کننده دارند .

انتهای پیام/د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر