انجام  بیش از ۳ هزار تست سریع و pcr در منطقه شرق اهواز

رییس مرکز بهداشت شرق اهواز گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۳ هزار و ۱۰۰ تست سریع و pcr در منطقه شرق اهواز انجام شد که در نوع خود یک رکورد است.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، امراله مردانی رییس مرکز بهداشت شرق اهواز ضمن توصیه به مسافران برای خودداری از ازدحام در فرودگاه اهواز برای انجام تست کرونا گفت:مسافران ۲۴ ساعت قبل از پرواز برای انجام این تست به مراکز بهداشتی مراجعه کنند.

او با بیان اینکه افرادی که قصد سفر هوایی دارند ۲۴ ساعت قبل از مراجعه به فرودگاه به مراکز منتخب نمونه گیری شهرستان های خود مراجعه و جواب تست کرونا را دریافت کنند، افزود: مرکز نمونه گیری مستقر در فرودگاه اهواز بیشتر برای مسافرانی است که به یکباره مجبور به سفر می شوند و فرصت لازم برای رفتن به مراکز درمانی را ندارند بنابراین برای جلوگیری از ازدحام جمعیت، بهتر است مسافران به مراکز منتخب شهرستان های خود مراجعه کنند.

مردانی با اشاره به انجام  ۳ هزار و ۱۰۰ تست سریع و pcr در۲۴ ساعت گذشته در منطقه شرق اهواز اظهار داشت: این میزان تست گیری  در نوع خود یک رکورد است و  هر چقدر میزان تست‌ها افزایش یابند، بیماران بیشتری شناسایی می‌شوند که این موضوع در مدیریت بیماری کمک می‌کند بنابراین افرادی که علائم تب، بدن درد، گلودرد و سرماخوردگی دارند هر چه سریعتر به مراکز منتخب مراجعه کرده تا از آن‌ها تست گیری شود.

رییس مرکز بهداشت شرق اهواز تصریح کرد: در حال حاضر مناطق پاداد، باهنر، کوی ملت و زیتون کارمندی آلوده ترین نقاط شرق اهواز هستند که ۵۰ درصد بیماران کرونایی را به خود اختصاص می دهند.

انتهای پیام/ی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر