کولیوند در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

مشکل تامین منابع بنزین آزاد آمبولانس‌ها برطرف نشده است

رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: هیچ سهمیه بنزینی به این سازمان داده نشده است و برای انجام عملیات‌ها از بنزین آزاد استفاده می‌شود.

پیر حسین کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به جذب نیروی جدید در سازمان اورژانس اظهار کرد: در اوایل امسال بیش از ۵هزار نفر به عنوان پرسنل فوریت‌های پزشکی در سازمان اورژانس کشور جذب و در کنار سایر همکاران بر بالین بیماران و مصدومان حوادث حاضر و خدمات در سطح کیفی بالا ارائه خواهند داد.

او با بیان اینکه نیروی انسانی جذب شده در بخش عملیات در سراسر کشور مشغول به فعالیت خواهند شد، ادامه داد:  امروزه ارایه خدمات خوب و با کیفیت یکی از اهداف اصلی سازمان اورژانس کشور است و خوشبختانه مردم از عملکرد ما رضایتمندی بالایی دارند.

رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به مشکل سهمیه سوخت دستگاه‌های آمبولانس در کشور بیان کرد: در حال حاضر آمبولانس‌های ما هیچ سهمیه بنزینی ندارند و در زمان انجام عملیات بنزین آزاد استفاده خواهند کرد. منابع مالی مربوط به هزینه‌های بنزین آزاد آمبولانس‌ها به طور کامل تامین نشده است و ابن موضوع باعث شد هزینه‌های سازمان اورژانس بالا برود.

کولیوند افزود: پیشنهاد خوبی برای بودجه سازمان اورژانس به مجلس ارائه کرده ایم و در این خصوص با مجلس و سازمان برنامه و بودجه جلسات متعددی برگزار شده است. هرچقدر منابع بیشتری به سازمان اورژانس کشور تعلق بگیرد کیفیت ارائه خدمات به بیماران و مصدومان ارتقا پیدا خواهد کرد.

رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: سال گذشته دچار کمبود بودجه‌ بودیم و امیدوارم که امسال دیگر این اتفاق رخ ندهد. هرچقدر اورژانس در حوزه‌های مختلف مورد توجه باشد، خدمات ما بهتر از گذشته می‌شود و این مسئله باعث نجات جان بیشتر هم وطنان ما در سراسر کشور خواهد شد.


بیشتربخوانید


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر