رئیس پلیس پایتخت:

شاهد وجود امنیتی پایدار و با ثبات در کشور عزیزمان هستیم

سردار رحیمی گفت: نقش پلیس تهران در بالا بردن چهره نیروی انتظامی در افکار عمومی نقشی بی بدلیل است.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار حسین رحیمی در مراسم صبحگاه مشترک با اشاره به حوادث و رویداد‌های مهم سال ۹۹، بیان کرد: در این سال شاهد حوادث و اتفاقات مختلفی بودیم که بحمدالله علیرغم تلاش دشمنان و فشار‌های اقتصادی، سیاسی و... سال ۹۹ با همراهی و همدلی خوب مردم به خوبی به سرانجام رسید.

وی با تاکید بر دشمنی‌های همه جانبه دشمنان برای جلوگیری از انجام صادرات نفت و انجام معادلات بانکی و تشدید تحریم‌های ظالمانه دشمنان، عنوان کرد: با رهبری‌های امام خامنه‌ای عزیز، ملت بزرگ و نجیب ایران به همه سختی‌ها فائق خواهد آمد و بحول قوه الهی روز به روز بر شوکت و ابهت ایران اسلامی افزوده خواهد شد.

سردار رحیمی با اشاره به عملکرد سال ۹۹ پلیس پایتخت و کسب رتبه‌های برتر در حوزه‌های مختلف و از جمله در موضوع اشراف فرماندهی، عنوان کرد: امروز با تلاش‌ها و مجاهدت‌های صورت گرفته، شاهد وجود امنیت پایدار و با ثباتی در کشور عزیزمان هستیم و خدا را سپاسگزاریم که در حوزه امنیت داخلی که مهمترین رکن امنیت است، خدمتگزار مردم هستیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به رضایت مندی رهبر معظم انقلاب در راس و همچنین اکثریت مسئولان و بخصوص مردم شریف و گرانقدرمان از عملکرد نیروی انتظامی، عنوان کرد: این تایید و رضایت از عملکرد و رفتار شما همکاران عزیزم در حوزه‌های مختلف انتظامی و ترافیکی است که باید روز به روز بر اهتمام و جدیت خود در انجام وظایف محوله بیفزاییم و این مهم را تقویت نماییم.

سردار رحیمی افزود: نقش پلیس تهران در بالا بردن چهره نیروی انتظامی در افکار عمومی نقشی بی بدلیل است، چون همواره شما در معرض دید و قضاوت مسئولان هستید.

وی با اشاره به کشف بیش از ۷۶ درصد جرایم در پایتخت و کشف بیش از ۲۶ تن انواع مواد مخدر و برخورد مقتدرانه با اراذل و اوباش و مزاحمان نوامیس و بر هم زنندگان امنیت و آرامش مردم، گفت: با تلاش شبانه روزی همکارانم امروز شاهد امنیتی مطلوب و با ثبات در پایتخت ایران اسلامی هستیم.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه کار شما عبادت است و همواره شما با انجام وظایف خود در حال عبادت هستید گفت: هر لحظه کار شما عبادت است چرا که امنیت که در واقع بزرگ‌ترین هدیه الهی است را باتلاش و مجاهدت خود به مردم تقدیم می‌کنید.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه قدردان تلاش و زحمات شما همکاران عزیزم در برقراری امنیت و آسایش مردم هستم، بیان کرد: مطمئن باشید که دعای خیر مردم بدرقه راه شما خواهد بود وقتی که مجاهدانه و ایثارگرانه برای تامین امنیت و آرامش آن تلاش می‌کنید.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه در سال ۹۹ با طرح‌های مختلف و در حقیقت در اقدامی جهادی با معضلات و جرایم مختلف در حوزه حقیقی و مجازی برخورد کردیم و نتایج قابل قبولی را نیز کسب کردیم، گفت: در رفتار و برخورد با مردم و حتی متهمان و محکومان با متانت و ادب و با سعه صدر برخورد نمایید و هرگز فراموش نکنید که مردم، ولی نعمتان واقعی ما هستند.

وی افزود: باید تلاش نماییم که پلیسی در تراز انقلاب اسلامی باشیم و بیش از پیش برای خدمت به مردم عزیزمان تلاش نماییم و سر از پای و روز و شب نشناسیم.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر