رئیس شورای شهر مشهد:

مایوس کردن مردم در مشارکت انتخاباتی هنر نیست

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: امید و اعتماد برای مشارکت مردم در انتخابات ۱۴۰۰ باید زنده بماند و این نیاز جدی نظام در مقابل توطئه‌های بین‌المللی است.

 

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، محمد رضا حیدری رئیس شورای شهر مشهد روز دوشنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر گفت: همه باید در جهت تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات تلاش کنیم و ناامیدکردن مردم و نقد‌های غیراخلاقی کاری خلاف ارزش است.

او با تاکید بر پرهیز شورای پنجم از سرگرم شدن به مسائل واهی افزود: برخی در ماه‌های اخیر اقدام به مصادره برخی خدمات شورای پنجم به نفع خود کرده اند که کار درستی نیست و به قضاوت‌های ناصواب برای برگشتن امید و اعتماد به مردم پاسخ محکم می‌دهیم.

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد ادامه داد: به دنبال برگزاری انتخابات پرشور هستیم، متوسل شدن به روش‌های ناصواب برای کمرنگ نشان دادن خدمات مشکلی را حل نمی‌کند و رقبا بهتر است برنامه آینده را ارائه دهند و مایوس کردن مردم گناه بزرگی است.

حیدری بیان کرد: برگزاری انتخابات پرشور الزاماتی دارد و بخش‌های نظارتی نیز باید فضای رقابتی را باز بگذارند اگر دوستدار واقعی نظام و انقلاب هستیم همه باید برای ایجاد امید در مردم تلاش کنیم.


بیشتر بخوانید


او تصریح کرد: در فرصت باقیمانده تا پایان شورای پنجم پیگیری و نظارت مستمر برای بهره برداری طرح‌های در دست اجرا و بررسی دلایل عدم اجرای برخی مصوبات شورا از سوی شهرداری با جدیت پیگیری می‌شود.

رئیس شورای شهر مشهد تاکید کرد: تا روز آخر فعالیت شورای پنجم خدمت به مردم ادامه خواهد داشت و در نهایت قضاوت با مردم است و تابع تصمیم مردم هستیم.

لزوم تسریع در واکسیناسیون کرونا


حیدری با اشاره به شیوع سریع ویروس کرونا در موج چهارم اظهار کرد: راه حل اساسی، تامین واکسن است و ضرورت دارد دولتمردان هر چه سریعتر با همه ابزار‌ها برای تسریع در انجام واکسیناسیون تلاش کنند.

او  افزود: همچنان مردم را تشویق به رعایت دستورالعملهای بهداشتی می‌کنیم، اما با نوع زندگی اجتماعی روز به روز بر تعداد مبتلایان و مرگ و میر‌ها افزوده می‌شود.

پویش شهر مهربانی


رئیس شورای اسلامی شهر مشهد ادامه داد: شورای اجتماعی محلات با فرارسیدن ماه مبارک رمضان اقدام به راه‌اندازی پویش "شهر مهربانی" کرده است که این پویش در سه حوزه آزادسازی زندانیان غیرعمد، تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی و دلجویی از خانواده‌های شهدای سلامت با عنوان "مرهمی بر سوگ تو" اجرا می‌شود.

حیدری بیان کرد: این پویش باید فراگیر شود، چون مردم همیشه نشان داده اند که در امور خیرخواهانه پای کار هستند از این رو باید تلاش کنیم در شرایط سخت کرونا به بخشی از معیشت مردم کمک کنیم.

مصوبات صد و بیست و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد

 شهرداری اجازه یافت، نسبت به صدور پایانکار ساختمانی هتل فرهنگ و هنر واقع در خیابان رازی غربی اقدام و مطالبات ناشی از آن را تهاتر کند.

تصویب الحاق یک تبصره به لایحه مجوز انعقاد قرارداد پیمانکاری احداث و بازگشایی خیابان کوشش تا خلج

لایحه تعيين تكليف برخی از پروژه‌های مشاركتی شهرداری از جمله پروژه‌های امت، کوشش، رسول زادگان، افق ارغوان، جانباز، مهر و ماه، مجتمع ایستگاهی K2، حافظ و گذرفرهنگی گلستان نیز تصویب شد.

بند ۲ مصوبه ايجاد ناحيه (زون) فناوری و نوآوری مشهد نیز اصلاح شد.

انتهای پیام// ف.ح

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.