واکنش معاون استاندار کرمان نسبت به تقطیع سخنانش توسط شبکه‌های معاند

معاون استاندار کرمان به تقطیع سخنانش توسط شبکه‌های معاند واکنش نشان داد و گفت: جنس و مخاطب فتنه اخیر متفاوت است و با حمله ترکیبی دشمن مواجه هستیم.

رحمان جلالی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان پیرامون سؤوالاتی که جامعه می‌پرسد که علی‌رغم محدودیت اینترنت و دستگیری لیدرهای اغتشاشات و آمدن مردم به کف خیابان برای دفاع از نظام، چرا هنوز آشوب‌ها ادامه دارد، اظهار داشت: جنس و مخاطب این فتنه متفاوت است، یک نوجوان هیجان‌زده را فردی تحریک می‌کند کف خیابان می‌آید.

وی ادامه داد: جنس حمله دشمن هیبریدی (ترکیبی) است و همه ظرفیت‌های خود را پای کار آورده و مقام معظم رهبری ناظر به این اتفاقات هشدارهایی دادند و خطرناک‌تر از تحریم، تحریف را دانستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان نسبت به اینکه دهه‌هشتادی‌ها شگفتی‌ساز هستند، تصریح کرد: به‌واسطه اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند«اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید»، نابودی اسرائیل توسط این نسل رقم خواهد خورد.

لازم به ذکر است: رحمان جلالی ابتدای سخنانش اشاره به سؤوال جامعه دارد و می‌گوید: جامعه می‌پرسد «چرا با وجود محدودیت اینترنت و دستگیری لیدرهای اغتشاشات بازهم آشوب‌ها ادامه دارد»، و در ادامه، چرایی آن را توضیح می‌دهد، اما شبکه‌های معاند سؤوال جامعه را به رحمان جلالی نسبت می‌دهند و بخش دوم سخنان وی را که توضیحاتش در خصوص حمله ترکیبی دشمن بوده را تقطیع می‌کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.