خضریان مطرح کرد:

تاکید کمیسیون اصل ۹۰ بر تشکیل ستاد توسعه طب سنتی

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از پیگیری این کمیسیون برای راه اندازی ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب ستنی خبر داد.

در این نشست با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، دبیر ستاد راهبردی نقشه جامع علمی کشور و مدیران وزارت بهداشت و مرکز پژوهش‌های مجلس، ضرورت فعال شدن ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب ستنی بررسی شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس بیان کرد: تاکنون ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی راه اندازی نشده که به هیچ وجه قابل توجیه نیست باید هر چه سریع‌تر برای تشکیل ستاد جلسه‌ای با حضور ۶ وزیر مربوطه برگزار شود. هر فصل در محل کمیسیون اصل ۹۰ در خصوص طب سنتی جلسه برگزار خواهیم کرد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی ادامه داد: ستاد باید در اسرع وقت جلسه خود را با حضور اعضای اصلی تشکیل دهد که مقرر شد رئیس کمیسیون اصل ۹۰ نیز به عنوان مهمان در این نشست حضور پیدا کند.

این نماینده مجلس توضیح داد: همچنین تاکید شد که از ظرفیت‌های شورای انقلاب فرهنگی، مجلس و معاونت علمی استفاده و هر چه زودتر مطالبات و برنامه‌های پیشنهادی به دولت و کمیسیون اصل ۹۰ برای درج در برنامه هفتم ارائه شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار