توزیع بیش از۶۰۰ هزار بسته کمک مومنانه در استان مرکزی

به همت بسیج سازندگی استان مرکزی توزیع بسته‌های معیشتی کمک مومنانه در استان مرکزی ادامه خواهد داشت.

آیین رزمایش کمک مومنانه استان مرکزی امروز در اراک برگزار شد و تا بسیجیان بسیج سازندگی استان مرکزی بسته‌های معیشتی رل به صورت هدفمند و محله محور در اختیار نیازمندان قرار دهند.

سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی امروز در این مراسم با اشاره به توزیع ۱۸ هزار بسته معیشتی در رزمایش بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: در آذر ماه و به مناسبت ایام فاطمیه و با تاسی از مکتب حضرت زهرا (س) توزیع بیش از ۱۸ هزار بسته معیشتی در استان مرکزی دستور کار قرار گرفت.

سردار کریمی افزود: تاکنون در سطح استان مرکزی و به همت بسیج سازندگی استان بیش از ۶۰۰ هزار بسته معیشتی توزیع شده و این سنت حسنه را در مناسبت‌های مختلف ادامه خواهیم داد.

او اضافه کرد: یکی از مهمترین اقدامات سپاه در طول سال‌های اخیر رزمایش کمک مومنانه هست که امروز به یک نهضت تبدیل شده و بیش از ۵۰ عنوان خدمت در راستای این نهضت به مردم و، ولی نعمتان انقلاب ارائه می‌شود و بسیج پرچم دار این نهضت و سنت حسنه و خداپسندانه است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: در سایه تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری نهضت کمک مومنانه از ابتدای فراگیر شدن بیماری کرونا راه اندازی شد و با لبیک ملت ایران به یک حرکت موفق تبدیل شد و امروز حرکت کمک‌های مومنانه به یکی از نرم افزار‌های انقلاب اسلامی تبدیل شده است.

او ادامه داد: در طول ۳ سال گذشته و به مناسبت‌های مختلف سپاه و بسیج در قالب قرارگاه نهضت کمک مومنانه و با دبیری بسیج سازندگی استان اقدامات قابل توجهی در این راستا انجام داده که منشا خیرات و برکات فراوان برای مردم بوده است.

سردار کریمی تصریح کرد: در این سنت جاری اقشار مختلف بسیج با پای کار آوردن ظرفیت‌های مردمی اقدامات مختلفی از جمله آزادی زندانیان معسر غیرعمد، کمک به تامین لوازم آموزشی دانش‌آموزان نیازمند از قبیل تبلت، گوشی موبایل و لوازم‌التحریر، پوشاک، کمک به اصناف، رفع مشکلات کارخانجات، حل مشکلات کارگری و سایر خدمات مومنانه در این راستا انجام می‌شود و روز به روز توسعه و تقویت می‌شود.

او گفت: امروز بسیج با عمل به مکتب علوی و فاطمی پرچم عزت و افتخار را به دست گرفته و کارنامه موفق بسیج در عرصه‌های مختلف نمایش نقش آفرینی آفرینی حضور ملت ایران است و آنچیزی که توانسته بسیج را در عرصه‌های مختلف موفق کند ایمان، عمل صالح، ولایتمداری و معنویت است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
بهار
۲۱:۲۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱
سلام به دوستان عزیز
این بسته ها کجا پخش میکنن؟من تحت پوشش کمیته امدادم فقط مستمری ماهیانه دریافت میکنم تاحالا هیچ بسته یاسبدکالا یالوازمی دریافت نکردم خودم سرپرست خانوارم ویه بچه ۵ساله هم دارم که سرپرستیش بامنه ونفقه ومهریه هم دریافت نمیکنم ولی ازگوشه وکنار میشنوم که پخش میکنن ولی نمیدونم ازکجاباید بگیرم