آغاز به کار "پویش سلیمان خدمت" همزمان با سومین سالروز شهادت سردار دل‌ها

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی فارس از آغاز به کار پویش «سلیمان خدمت»، همزمان با سومین سالروز شهادت سردار دل ها، شهید قاسم سلیمانی خبر داد.

سرهنگ حسین صمصام با بیان اینکه در تداوم برگزاری این پویش در سال گذشته، امسال نیز بسیج جامعه پزشکی به همراه دانشگاه علوم پزشکی شیراز بار دیگر این پویش را برگزار می‌کند؛ هدف از این اقدام را خدمت رسانی مدافعان سلامت به مردم، به نیابت از سردارشهید حاج قاسم سلیمانی و همچنین زنده نگه داشتن و ترویج مکتب سلیمانی عنوان کرد.

او مخاطبان شرکت در این پویش را که از فردا، سیزدهم دی آغاز به کار کرده و به مدت چهل روز، تا بیست و دوم بهمن ادامه دارد، پزشکان، پیراپزشکان، پرستاران، مراقبان بهداشت، بهورزان، کادر اداری در تمامی حوزه‌های سلامت و عموم مردم علاقه‌مند عنوان کرد.

به گفته رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان فارس هر متقاضی می‌تواند با انجام یک یا چند نوع خدمت به صورت رایگان یا با درصدی از تخفیف و به عنوان «مصادیق خدمت»، در این پویش به صورت «داوطلبانه» مشارکت داشته باشد.

سرهنگ صمصام گفت: متقاضیان می‌توانند با ورود به لینک این پویش و انتخاب یک یا چند مورد از مصادیق پویش «سلیمان خدمت» در این اقدام سهیم شوند.

او مصادیق مشارکت در این پویش را انجام اعمال معنوی نظیر ذکر صلوات، تلاوت قرآن و ادعیه؛ کمک به ارائه خدمات سلامت در زمینه‌هایی نظیر ویزیت بیماران، انجام اعمال جراحی، تزریقات، خدمات سرپایی، تحویل دارو و تجهیزات پزشکی به نیازمندان و اردو‌های جهادی؛ ارائه کمک‌های نقدی و غیر نقدی؛ فعالیت در فضای مجازی برای ترویج مکتب سلیمانی و تهیه محتوا و مشارکت در امر ساخت و توسعه مراکز خدمات سلامت برشمرد و از پیش بینی گزینه «سایر مصادیق» در این فرم برای خدماتی خبر داد که خارج از موارد یاد شده، می‌تواند همسو با اهداف این پویش تعریف شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.