سردار سلیمانی گفت: در نظرسنجی که انجام شد، میزان محبت و علاقه مردم به شهید سلیمانی در حالت استثنایی قرار داشته و افزایشی است.

سردار غلامرضا سلیمانی صبح امروز و در ایام سومین سالگرد شهدای جبهه مقاومت شهیدقاسم سلیمانی با حضور در گلزار شهدای بین المللی کرمان به مقام شامخ سردار دل‌ها و دیگر شهدای آرمیده در این مکان مقدس ادای احترام کرد.

سردارغلامرضا سلیمانی با بیان اینکه ایامی که در آن قرار داریم متعلق به شهید حاج قاسم سلیمانی است، گفت: در ایام سومین سالگرد شهادت این سردار رشید اسلام، توفیق زیارت مرقد مطهر حاج قاسم، شهید پورجعفری و دیگر شهدا نصیب ما شد.

او با اشاره به اینکه شهید سلیمانی افتخار ملت ایران و اسلام است، افزود: در روزهای اخیر، شاهد خیل عظیم مردم و ارادتمندان شهدا در مراسم شهید سلیمانی در کشور بودیم که بخشی از این حضور را رسانه‌ها منعکس کردند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با بیان اینکه در این ایام در سراسر میهن اسلامی، اجتماعات مردمی بسیار با شکوهی برگزار شد، افزود: ‌به ویژه در شهر کرمان و در جوار مرقد مطهر این شهید بزرگوار در روز شهادت ایشان، شاهد راهپیمایی عظیمی با حضور بیش از 200 هزار نفر از مردم بودیم.

او افزود: جلساتی که در دهه مقاومت در استان کرمان، مرکز کشور، دیگر استان‌ها، شهرستان‌ها و حتی شهرها و روستاها برگزار شد، نشان داد حضور مردم در مراسم امسال گرامیداشت شهید سلیمانی نسبت به قبل روند افزایشی داشته است.

سردار سلیمانی با بیان اینکه با نظرسنجی که انجام شد، میزان محبت و علاقه مردم در سطح کشور به این شهید بزرگوار در حالت استثنایی قرار داشته و افزایشی است، گفت: همه این ها نشان از وفاداری ملت ایران به آرمان‌های سیدالشهدای جبهه مقاومت و دیگر شهدا دارد.

او با اشاره به اینکه مسئولان استان کرمان در حال بررسی و تهیه طرح‌های لازم برای تکمیل و ایجاد زیرساخت‌های مناسب در کرمان هستند، بیان داشت: سپاه ثارالله استان کرمان از قبل در این مسیر فعال بوده و در آینده هم در این زمینه نقش‌آفرینی خواهد کرد.

سردار سلیمانی با بیان اینکه زیرساخت‌ها در کرمان برای امت حزب‌الله و اسکان زائران باید افزایش پیدا کند، گفت: سپاه استان کرمان به همراه مسئولان استان در حال تهیه طرحی هستند و ما هم حتما در این طرح مشارکت خواهیم کرد.

او بیان داشت : سپاه‌های استانی کشور هم آماده هستند در این طرح مشارکت کرده و در صورت واگذاری زمین به آن ها زائرسرا احداث کنند تا زائران بتوانند بتوانند راحت‌تر به زیارت حاج قاسم بیایند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار