ملی‌پوشان هندبال ایران در تورنمنت چهارجانبه موفق به پیروزی مقابل مراکش شدند.

تیم ملی هندبال ایران در آخرین دیدار خود در تورنمنت تدارکاتی چهارجانبه کاتوویتس به مصاف تیم سوم قاره آفریقا یعنی مراکش رفت و با نتیجه ۲۹ بر ۲۸ به پیروزی رسید.

با وجود اینکه در اوایل بازی تیم ملی ایران با ۵ گل عقب افتاد، اما در نهایت شاگردان وویوویچ نتیجه را جبران کردند و نیمه نخست را ۱۴ بر ۱۳ به سود به اتمام رساندند.

در نیمه دوم ایران روند بازی پایاپای دنبال شد و در اواخر بازی ملی‌پوشان ایران عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشتند و در نهایت این بازی با نتیجه ۲۹ بر ۲۸ به سود ایران به اتمام رسید.

مراکش تا کنون ۸ بار سهمیه حضور در مسابقات قهرمانی جهان را کسب کرده و دو بار نیز در رقابت‌های قهرمانی آفریقا به مدال برنز رسیده است.

مراکشی‌ها موفق شده بودند سال ۲۰۲۲ میلادی را با کسب مدال برنز قاره آفریقا به اتمام برسانند و حالا خود را برای حضور موفق در مسابقات قهرمانی جهان آماده می‌کنند.

وسلین وویوویچ در دیدار آخر نیز شاگردان خود را مورد ارزیابی و محک قرار داد و با وجود در اختیار نداشتن ۴ بازیکن کلیدی خود در پایان موفق به پیروزی مقابل حریف شد.

تیم ملی هندبال ایران ۲ بازیکن اصلی خود یعنی سید علیرضا موسوی و یونس آثاری را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و ۲ بازیکن کلیدی دیگر تیم یعنی محمد رضا کاظمی و محمدرضا اورعی نیز به این تورنمنت نرسیده‌اند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار