اجرای طرح آزمایشی سرشماری نفوس و مسکن در شوشتر

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان از اجرای طرح آزمایشی سرشماری نفوس و مسکن در شوشتر به عنوان تنها شهر منتخب در استان خوزستان خبر داد.

مهرداد نیکو گفت: طرح آزمایشی سرشماری نفوس و مسکن در شوشتر به عنوان تنها شهر منتخب در استان خوزستان از یک دی ماه آغاز شده و تا تاریخ ۳۰ دی ماه نیز ادامه خواهد داشت.

او می گوید: این سرشماری به صورت غیرحضوری و در بستر الکترونیکی انجام می‌شود تا با جمع‌آوری اطلاعات بتوان آن‌ها را در ابعاد مختلف احصا کرده و در اختیار برنامه ریزان قرار داد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان گفت: هدف اصلی از اجرای این سرشماری شمارش خانوار‌های ایرانی و غیرایرانی بر اساس داده­‌های بهبودیافته دریافتی از منابع ثبتی است.

به گفته او این طرح با همکاری استانداری خوزستان، شرکت پست، فرمانداری شوشتر، شهرداری شوشتر و ادارات کل ثبت احوال، راه و شهرسازی و امور اتباع و مهاجرین خارجی و همچنین سازمان دهیاری‌ها و شهرداری‌ها در حال اجرا است، انجام این سرشماری مستلزم همکاری مردم شهر شوشتر در اعلام و اصلاح نشانی افراد در سامانه ثبت نشانی سازمان ثبت احوال به آدرس Ncr.ir/changeAddress است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان گفت: در صورتی که افراد از کد پستی محل سکونت خود مطلع نیستند می‌توانند از طریق سامانه GNAF.POST.IR کد صحیح موقعیت خود را دریافت کنند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها: سرشماری نفوس ، آمار
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: