وزیر کشور:

مشکلات معیشتی و اقتصادی را کتمان نمی‌کنیم

وزیر کشور گفت: ‌امروز مشکلات معیشتی و اقتصادی وجود دارد اما باید بدانیم که با وجود همه سنگ‌اندازی‌ها نگذاشتیم چرخه کشور خاموش و بدون حرکت باشد.

احمد وحیدی وزیر کشور در مراسم افتتاح، بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۲۱۸ پروژه شهری که ‌در سالن همایش‌های شهرداری قم برگزار شد، با اشاره به اینکه قم مرکز علم، فقاهت، معنویت و امید است، اظهار کرد: عشق به اهل بیت(ع) به برکت وجود حضرت معصومه(س) در قم تبلور دارد‌ و همواره از قم به عنوان حرم دوم اهل بیت(ع) یاد می‌شود.

وی با بیان اینکه خدا را شاکریم که برترین بانوی جهان هستی متعلق به امت اسلام است، تصریح کرد: در اسلام و مکتب اهل‌بیت(ع) بزرگترین مقام مربوط به مقام زن است و ما به خود می‌بالیم که دارای چنین مکتب غنی و بزرگی هستیم.

وزیر کشور گفت: غربی‌ها و همه کسانی که از انسانیت بوی چندانی نبرده‌اند و به زن نگاه ابزاری و کالایی دارند می‌خواهند حقوق زنان را به ما بیاموزند درحالی که زن در مکتب اسلام شناخته شده و دارای ارزش است، این حرکت غربی‌ها طنز بزرگی است.

وی ادامه داد: آن‌ها کسانی بودند که زن را به بردگی کشیده و از آن استفاده ابزاری کردند اما در مکتب ما زن دارای مقام والایی است و ما این مقام را گرامی می‌داریم.

وحیدی با بیان اینکه دشمنان ما همان دشمنان اسلام و بشریت هستند، گفت: آن‌ها به دنبال سعادت انسان نیستند و این را می‌خواهند که کرامت را از انسان جدا کنند. حرکتی که آن‌ها در ایام اخیر انجام داده‌اند نشان دهنده تمدن غرب است.

وی ادامه داد: دشمنان فکر می‌کنند اگر افتضاح اخلاقی خود را نشان دهند و توهینی به یک شخصیت انجام دهند که در قلب میلیون‌ها مسلمان جا دارد؛ می‌توانند اندکی از شخصیت و بزرگی این انسان کم کنند، این نشریه که به مقام ولایت توهین کرده است، نماد کشور‌های وحشی است که ادعای تمدن می‌کنند.

وحیدی تصریح کرد: ما خواهیم دید روز به روز عشق انسان‌های پاک و خداخواه نسبت به این شخصیت افزوده خواهد شد؛ این موضوع را نه تنها در ایران بلکه در نقاط مختلف جهان شاهد خواهیم بود.

وزیر کشور با بیان اینکه شکست حق دشمنان ایران اسلامی است، گفت: آنان در اغتشاشات اخیر با همه توان و نیرو وارد صحنه شدند تا بتوانند با استفاده از افراد فریب خورده ضربه‌ای به جمهوری اسلامی بزنند اما دیدیم که چطور شکست خوردند.

وی اظهار کرد: برخی از افرادی خائن به سزای اعمال و جنایت‌های خود رسیدند و برخی دیگر به اشتباه خود پی بردند و به دامان وطن برگشتند.

وحیدی با تاکید بر اینکه امروز دشمنان ایران در محله فروپاشی و افول هستند، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران با قدرت، بدون واهمه و با توسل به خون پاک شهدای عزیز جلو خواهد رفت و پروژه‌هایی که امروز در شهرهای مختلف کشور افتتاح می‌شود نشان دهنده این است که نظام ما با قدرت جلو خواهد رفت و نخواهد ایستاد.

وی ادامه داد: اگر دشمنان فکر می‌کنند می‌توانند حرکت جمهوری اسلامی را متوقف کنند باید به آن‌ها بگویم زهی خیال باطل؛ این کشور با تمام ارکان خود به جلو حرکت خواهد کرد.

وحیدی گفت: قم به عنوان مرکز انقلاب باید به بهترین و پیشرفته‌ترین استان تبدیل شود و هر تلاشی که در این مسیر لازم است باید انجام گیرد. مسئله‌ این است که قم به عنوان قلب تپنده انقلاب است و همه ما باید با تمام توان و تلاش به‌دنبال حل مسائل و مشکلات قم باشیم.

وی ادامه داد: همه تلاش رئیس جمهور و هیئت دولت این است که مشکلات کشور یکی پس از دیگری حل شود و در همین یک سال و چند ماه دولت سیزدهم توانست اقدامات بزرگی انجام دهد.

وزیر کشور گفت: البته امروز مشکلات معیشتی و اقتصادی وجود دارد و کسی این موضوع را کتمان نمی‌کند اما باید بدانیم که با وجود همه سنگ‌اندازی‌ها نگذاشتیم چرخه کشور خاموش و بدون حرکت باشد و با همه موانع موجود کشور را رو به جلو حرکت دادیم.

وحیدی تصریح کرد: ما به عنوان سرباز مردم تلاش خواهیم کرد تا اهداف انقلاب را عملیاتی کنیم و در کنار مردم و رهبر عزیز خواهیم بود.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۳۰ ۲۲ دی ۱۴۰۱
اقای وزیر توداری تمام تلاشت رامیکنی وما این رافهمیده ایم همین کافی است
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر