درآمد ۱۰ میلیون یورویی برای پاری‌سن‌ژرمن تنها در دو روز

پاری‌سن‌ژرمن از دیدار دوستانه‌ای که به زودی در عربستان برگزار خواهد کرد درآمد قابل‌توجهی به دست می‌آورد.

پاری‌سن‌ژرمن فردا فرانسه را ترک می‌کند تا برای برگزاری توری دو روزه راهی خاورمیانه شود.

پی‌اس‌جی قرار است یک روز را در قطر و یک روز را در عربستان سعودی پشت سر بگذارد، ولی نقطه عطف این تور دوروزه بازی دوستانه‌ای است که مسی و هم‌تیمی‌هایش در شهر ریاض برگزار خواهند کرد. دیداری بین پاری‌سن‌ژرمن و تیم منتخب النصر و الهلال. دیداری که شاهد تقابل مسی و رونالدو در دو تیم خواهد بود و به همین علت میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا نگاهشان به این بازی خواهد بود.

نشریه اکیپ در گزارشی می‌گوید این سفر از نظر مالی برای باشگاه پاریسی سود قابل‌توجهی خواهد داشت. اکیپ می‌گوید از منابع خود دریافته که پاری‌سن‌ژرمن تنها به خاطر شرکت در این دیدار دوستانه ۱۰ میلیون یورو دریافت می‌کند.

با اینکه پاری‌سن‌ژرمن تیمی متمول به حساب می‌آید، ولی آن‌ها صورت‌حساب مالی جالبی ندارند. پی‌اس‌جی فصل گذشته ترازنامه‌ای ارائه داد که با ضرر ۳۷۰ میلیون یورویی بسته شده بود. بر اساس گزارش‌ها، امسال هم شرایط مالی باشگاه تفاوت چندانی با سال گذشته نخواهد داشت. به همین خاطر است که مدیران پاری‌سن‌ژرمن در این شرایط به هر درآمدی پاسخ مثبت خواهند داد.

پاریسی‌ها امسال تابستان هم برای برگزاری توری چندروزه به ژاپن رفتند تا با حضور ستاره‌های نامدارشان مثل مسی و امباپه و نیمار از هواداران ژاپنی کسب درآمد کنند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر