برگزاری قرارگاه صدور اسناد و یکپارچگی اراضی کشاورزی در کشور

رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری از برگزاری قرارگاه صدور اسناد، حفظ کاربری و یکپارچگی اراضی به صورت ارتباط زنده صوتی و تصویری با حضور مقام عالی این وزارتخانه در کشور خبر داد.

حسین برزگر اظهار داشت: در این قرارگاه ضمن بررسی آمار و عملکرد استان‌ها در حوزه رفع تداخلات و صدور اسناد اراضی کشاورزی، وزیر جهاد کشاورزی تاکید نمود که در اجرای فرایند رفع تداخلات و صدور اسناد، باید موانع پیش رو که باعث کندی اجرای این طرح می‌شود، برداشته شود و نباید با این بهانه که اراضی کشاورزی خرد شده‌اند، باعث کندی فرآیند صدور اسناد اراضی کشاورزی شویم.

وی افزود: جواد ساداتی نژاد در ادامه بخشنامه‌ها و ابلاغیه‌های قرارگاه صدور اسناد، حفظ کاربری و یکپارچگی اراضی کشاورزی را لازم‌الاجرا دانست و بر عدم اعمال نظرات شخصی و سلیقه‌ای در این خصوص تاکید کرد.


بیشتر بخوانید


برزگر اضافه کرد: استان‌هایی که عملکرد مطلوبی در زمینه رفع تداخلات ندارند باید در ادامه کار فعالیت بیشتری انجام دهند و با برگزاری جلسات روزانه کمیسیون رفع تداخلات موجب تسریع این فرآیند شوند این مورد نیز مورد تاکید مقام عالی این وزارت خانه بود.

وی اظهار داشت: ساداتی نژاد در پایان گفت که باید کارگاه‌های آموزشی برای کارشناسان و مدیران شهرستان‌ها برگزار و تصمیمات قرارگاه صدور اسناد، حفظ کاربری و یکپارچگی اراضی کشاورزی برای آن‌ها تشریح تا براساس تقویم ابلاغی عمل کنند و فرآیند صدور اسناد تسریع شود.

گفتنی است؛ رئیس سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری، مدیر کل ثبت اسناد و املاک، مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری، سرپرست امور اراضی سازمان و سایر کارشناسان مربوطه  استان در نشست زنده صوتی و تصویری قرارگاه صدور اسناد، حفظ کاربری و یکپارچگی اراضی کشاورزی حضور یافتند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۱۴ ۳۰ دی ۱۴۰۱
این مسخره بازیها چیه هر که زمینی که داره را میخواد بکاره دیگه یکپارچگی در استانی کوهستانی چه معنی میده چرا همیشه سدین
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر