فراخوان حضوری جهت ثبت‌نام برای صدور مجوز تخلف است

مرکز ملی بهبود محیط کسب و کار طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که درخواست صدور هر نوع مجوز کسب و کار فقط از طریق درگاه ملی مجوز‌ها امکان پذیر است.

مرکز ملی بهبود محیط کسب‌وکار طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: درخواست صدور هر نوع مجوز کسب‌وکار باید فقط از درگاه ملی مجوز‌های کشور (mojavez.ir) ثبت و پیگیری شود.

متن این اطلاعیه به این شرح است: به اطلاع عموم متقاضیان شروع کسب‌وکار و تولید در کشور می‌رساند براساس ماده ۷ قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی، درخواست صدور هر نوع مجوز کسب‌وکار باید فقط از درگاه ملی مجوز‌های کشور (mojavez.ir) ثبت و پیگیری شود و هیچ سازمان یا اتحادیه‌ای برای صدور هر نوع مجوز یا پروانه حق ندارد از مسیری به جز درگاه ملی مجوز‌ها از متقاضی مجوز ثبت‌نام کند یا مدرک هویتی نظیر نام و کدملی بگیرد.

فراخوان حضوری برای ثبت‌نام برای صدور مجوز نیز تخلف است و ثبت درخواست همه مجوز‌ها باید کاملا الکترونیک، غیرحضوری و بدون مدارک کاغذی باشد.

از آنجا که ثبت‌نام خارج از درگاه ملی مجوز‌ها (mojavez.ir)، رهگیری و احقاق حق متقاضیان مجوز را ناممکن می‌کند، از هموطنان عزیز درخواست می‌شود در اجرای مسئولیت شهروندی و کمک به اجرای کامل قانون، با مشاهده تخلف ثبت‌نام خارج از درگاه ملی مجوز‌ها یا ثبت نام حضوری برای صدور هر نوع مجوز یا پروانه کسب وکار، موارد و مستندات را به شماره‌ی ۰۹۳۳۲۳۵۳۱۹۵ در پیام رسان بله ارسال فرمایند تا با متخلفان احتمالی برخورد قانونی شود.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر