در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

طرح شهردارى تهران براى خانه دار شدن شهروندان/ استقبال شورا از فروش مترى مسكن

عضو شوراى شهر تهران گفت:قطعا فروش متری مسکن طرح موفقی خواهد بود.

احمد صادقى عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به طرح شهردارىتهران براى فروش متری مسکن در پايتخت اظهار كرد: فروش متری مسکن طرح موفقی به لحاظ سرمایه‌گذاری در حوزه مسکن است. همچنین این طرح سبب مشارکت شهروندان خواهد شد.

وی درباره به طرح فروش متری مسکن به عنوان راهی برای خانه‌دار شدن مردم، گفت: ممکن است افراد توان خرید مسکن را به صورتیکجا نداشته باشند ولی با شرکت در این طرح‌ها می‌توانند ضمن حفظ سرمایه، برای خانه‌دار شدن اقدام کنند.

صادقی با بیان اینکه قطعا فروش متری مسکن طرح موفقی خواهد بود، اظهار کرد: اینکه طرح فروش متری مسکن چگونه اجرا شودحائز اهمیت است و روی نتیجه این طرح اثر گذار است.

عضو شورای شهر تهران در پاسخ به اینکه آیا این طرح به تائید شورای شهر خواهد رسید، افزود: به نظر من شورا از این طرح استقبالمی‌کند.

وی  بیان کرد: در دنیا این مسئله پذیرفته شده است که شهرداری‌ها مقداری از درآمدشان در حوزه مسکن، فروش متری و موضوعاتتجاری در این حوزه خرج می‌شود. سیاست کلی سیستم دولت این است که بتواند اقداماتی در راستای کاهش قیمت مسکن انجام دهد. شهر تهران هم به سهم خودش باید در جهت اجرای سیاست‌های کلی سیستم دولت گام بردارد.

گفتنی است زاكانى شهردار تهران در یک برنامه تلویزیونی مطرح کرد: فروش متری مسکن در بورس برای حفظ سرمایه و همچنین رونقصنعت ساختمان و .... کارساز خواهد بود.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها: مسکن ، شهرداری تهران
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۲۰ ۳۰ دی ۱۴۰۱
اگه شهرداری یک میلیونیوم اینکه به فکر کاسبیه به فکر رفع ترافیک و آلودگی بود الان تهران تمیز و بی ترافیک بود
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر