رسیدگی به فعالیت ۷۱ پرونده مراکز درمانی غیرمجاز در فارس

مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس گفت: امسال به ۷۱ پرونده مراکز درمانی غیرمجاز رسیدگی شده که احکام تعطیلی این مراکز صادر و تمامی تجهیزات مرتبطه نیز به نفع دولت ضبط شده است.

غلامرضا سالاری مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس گفت: از ابتدای امسال ۱۱۲ پرونده با موضوع قاچاق چوب در شعب تعزیرات حکومتی استان رسیدگی و علاوه بر ضبط چوب‌های مکشوفه بیش از ۲۶ میلیارد ریال جریمه نقدی برای متخلفان اعمال شده است.

او گفت: تعزیرات حکومتی در برخورد با سودجویانی که به قصد منفعت‌طلبی نسبت به تخریب منابع ملی اقدام می‌کنند هیچگونه اغماضی ندارد و با متهمان این پرونده‌ها قاطعانه برخورد قاطع می‌کند.

سالاری گفت: همچنین از ابتدای سال تا کنون به ۷۱ پرونده مراکز درمانی غیرمجاز که عمدتا در حوزه زیبایی فعالیت غیرقانونی داشته‌اند رسیدگی شده که احکام تعطیلی این مراکز صادر و تمامی تجهیزات مرتبطه نیز به نفع دولت ضبط شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس گفت: در ۱۰ ماهه امسال ۷۱ پرونده با موضوع گران‌فروشی لوازم خانگی رسیدگی و بالغ بر ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی برای واحد‌های صنفی متخلف صادر شده و در صورتی که پرونده دارای شاکی بوده، حق شاکی نیز مسترد شده است.

او گفت: همچنین ۲۶ پرونده در خصوص احتکار لوازم خانگی نیز رسیدگی و محتکران علاوه بر الزام به عرضه کالا در بازار به پر داخت ۲۰ میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شده‌اند.

سالاری گفت: در حوزه قاچاق دام به ۶۶۷ پرونده در تعزیرات حکومتی استان رسیدگی شده و علاوه بر ضبط دام‌های مکشوفه، بالغ بر ۱۸۹ میلیارد ریال جریمه نقدی برای قاچاقچیان دام صادر شده است.

عضو کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان فارس گفت: پرونده‌های قاچاق ماینراز ابتدای سال به ۳۰۳ پرونده رسیدگی شده که علاوه بر ضبط کالای قاچاق، ۱۳۰ میلیارد ریال جریمه نقدی برای متخلفان صادر شده است.

او با تاکید بر اینکه در رسیدگی به پرونده‌های گرانفروشان و محتکران، بدون هیچ گونه اغماضی، مجازات‌های سنگین برای متخلفان اعمال می‌شود، گفت: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده تخلف، موارد را در سریع‌ترین زمان ممکن با شماره ۱۲۴ گزارش دهند تا تخلف مورد نظر در شعب تعزیرات حکومتی رسیدگی شود.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر