امدادرسانی به سیلزدگان سیستان و بلوچستان پایان یافت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: امدادرسانی به سیلزدگان اواخر دیماه امسال در شهرستان‌های زابل، نیمروز، هیرمند، هامون، زهک، نیکشهر، زاهدان، چابهار و راسک در این استان به اتمام رسید.

علیرضا میربهاءالدین اظهارداشت: نیرو‌های جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در بیش‌از یک هفته اخیر به حدود ۲ هزار نفر آسیب دیده در ۹۱ روستای ذکر شده استان در قالب ۶۲ تیم عملیاتی امدادرسانی کردند.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به برودت هوای سرد بویژه در مناطق شمالی سیستان و بلوچستان به عشایر برخی نقاط استان نیز خدمات رسانی شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: هم‌اینک ۲۷ پایگاه ثابت و ۶ پایگاه موقت در استان با ۲۱۰ نفر امدادگر برای خدمات رسانی به شهروندان و مسافران فعال است.

وی بیان کرد: نیرو‌های امدادی هلال احمر در راستای رسیدگی به حوادث احتمالی به صورت شبانه روزی در پایگاه‌های امداد و نجات بصورت آماده باش کامل هستند.

میربهاء الدین از فعالیت یک فروند بالگرد در اجرای این طرح خبر داد و افزود: ۶۷ دستگاه خودرو شامل خودروی نجات، آمبولانس و وانت کمکدار نیز جهت اجرای طرح زمستانه در حوادث آماده بکارگیری است.

وی گفت: هموطنان در صورت بروز حوادث می‌توانند با شماره ۱۱۲ ندای امداد جمعیت هلال احمر تماس بگیرند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر