رتبه اول دادسرای بردسیر در دادرسی الکترونیک

دادستان بردسیر گفت: دادسرای بردسیر رتبه اول پرونده‌های تمام الکترونیک و دادرسی الکترونیک استان کرمان را به خود اختصاص داده است.

افشین صالحی نژاد ضمن تأکید بر استفاده از فناوری‌های الکترونیکی نوین برای تسریع در روند رسیدگی به شکایات مردم در دادسرای شهرستان بردسیر، گفت: بدین منظور از سامانه‌هایی همچون: سمپ، اتوماسیون و ... برای سرعت بخشیدن به رسیدگی پرونده‌ها استفاده می‌شود.

او  با اشاره به عملکرد بسیار خوب دادسرای بردسیر در بحث رسیدگی به پرونده‌ها و استفاده از سامانه‌های الکترونیکی نوین بیان کرد: براین اساس طبق آخرین ارزیابی صورت گرفته از سوی معاونت فناوری اطلاعات دادگستری کل استان کرمان، دادسرای بردسیر رتبه اول استانی را از نظر پرونده‌های تمام الکترونیک به خود اختصاص داده است.

این مقام قضایی افزود: برخط بودن خدمات و پرونده‌های بدون کاغذ از خدماتی است که از صفر تا صد رسیدگی در سامانه صورت می‌گیرد.

او بیان  کرد: دادسرای این شهرستان  برای تسریع در رسیدگی به پرونده‌ها با استفاده از فناوری‌های الکترونیک نوین، رتبه نخست دادرسی الکترونیک را نیز در استان کرمان به خود اختصاص داده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بردسیر  گفت: این روند پس از شیوع ویروس کرونا برای کاهش تردد مردم، ارائه خدمات غیرحضوری در دستور کار قرار گرفته است و با تلاش و همت قضات و کارکنان اداری به جایگاه مطلوب کنونی رسیده است.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر