ساخت و بهسازی ۱۴۶ کیلومتر مسیر فرعی و روستایی در جنوب سیستان و بلوچستان

معاون فنی و راه روستایی اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان از آسفالت و بهسازی بیش‌از ۱۴۶ کیلومتر راه فرعی و روستایی در سالجاری به منظور رفاه حال روستاییان جنوب این استان خبر داد.

سعید بلوچی  اظهارداشت:آسفالت و بهسازی این میزان از راه‌های فرعی و روستایی جنوب سیستان و بلوچستان بی‌شک تاثیر بسزایی در رفع محرومیت و ارتقای سطح دسترسی خانوار روستایی از راه مناسب آسفالته و شاخص‌های توسعه روستایی خواهد داشت.

وی افزود: از جمله اقدامات برای احداث راه فرعی و روستایی در جنوب سیستان و بلوچستان می‌توان به اجرای ۱۵۵ دستگاه ابنیه فنی و زیرسازی ۳۱۸ کیلومتر راه اشاره کرد.

معاون فنی و راه روستایی اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان با اشاره به اهمیت راه‌های روستایی به عنوان یکی از مهمترین زیرساخت‌های توسعه هر منطقه ادامه داد: با احداث و آسفالت بیش‌ از ۱۴۶ کیلومتر راه تاکنون توسط حوزه معاونت فنی و راه روستایی این اداره‌ کل ۱۷۸ هزار و ۶۱۸ خانوار در جنوب این استان از راه آسفالت مناسب بهره‌مند شدند.

وی عنوان کرد: احداث و آسفالت راه‌های روستایی و به تبع آن امکان و سهولت خدمات رسانی سایر ارگان‌ها باعث می‌شود اقتصاد روستاییان رونق گیرد و مهمتر اینکه از مهاجرت این قشر زحمتکش به شهرها جلوگیری می‌کند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر