معاون استاندار آذربایجان غربی:

عملیات آواربرداری در مناطق زلزله زده خوی فردا آغاز می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: از روز سه شنبه عملیات آواربرداری در مناطق زلزله زده بخش فیرورق خوی آغاز می شود.

یاسر رهبردین معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی در جلسه ستاد بازسازی مناطق زلزله زده خوی اظهار کرد: بر اساس آخرین ارزیابی‌ها این زمین لرزه ۵۰ روستای منطقه را تحت تأثیر قرار داده و در ۱۵ روستای بخش فیرورق و مرکزی و شهر فیرورق به واحدهای مسکونی خسارت وارد ساخته است.

وی با اشاره به بازدیدهای میدانی استاندار آذربایجان‌غربی از مناطق زلزله زده شهرستان خوی و صدور دستورات لازم برای تسریع در روند ارزیابی مناطق زلزله زده و آغاز آوار برداری در این مناطق افزود: با پایان عملیات امدادی و با تکمیل کار ارزیابی از فردا عملیات آوار برداری در شهر فیرورق و روستاهای خسارت دیده آغاز می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: از تجربه خوب و موفق بازسازی مناطق زلزله زده مهرماه شهرستان خوی در بازسازی مناطق زلزله زده اخیر استفاده می‌شود.

وی با قدردانی از همراهی و همکاری مردم و بویژه گروه هاب جهادی در کمک به زلزله زدگان شهرستان خوی گفت: گروه‌های جهادی در قالب ۳۰ گروه در مناطق زلزله زده به خصوص روستاهای خسارت دیده در تخلیه اساسیه منازل و گشایش معابر به روستاییان کمک می‌کنند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: