برگزاری رزمایش ملی تخصصی عمران و معماری در شیراز

مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری فارس گفت: رزمایش بزرگ و ملی گروه‌های تخصصی عمران و معماری در شیراز برگزار می‌شود.

نیما زارع مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری فارس در جمع اصحاب رسانه شیراز، با اعلام برگزاری رزمایش بزرگ و ملی گروه‌های تخصصی عمران و معماری در شیراز، گفت: این رزمایش ملی با محوریت سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری فارس و همکاری سایر اقشار مرتبط و همکار، به مدت یک هفته در اسفند ماه همزمان با روز مهندس برگزار می‌شود.

او گفت: با توجه به استقبال گسترده گروه‌های جهادی و آحاد مردم جامعه از برگزاری رزمایش «اقتدار جهادگران» در هفته بسیج ۱۴۰۱ «جهادگران فاطمی» در دهه بسیج ۱۴۰۱، حضور چشمگیر جهادگران در این دو رزمایش، و همچنین در راستای تحقق پیام ۹ بندی مقام معظم رهبری در عینیت بخشی به مردم سالاری دینی در حوزه‌های محرومیت زدایی، خدمت رسانی و اقتصاد مقاومتی، و با توجه به تاکید سردار فرمانده کل سپاه پاسداران مبنی بر ضرورت فعالیت‌های گروه‌های جهادی تخصصی اقشار، استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت‌های اقشار بسیج و طرح این موضوع، برگزاری این رزمایش در شورای معاونین سازمان بسیج مستضعفین مصوب شده است.

زارع با بیان اینکه در این مصوبه، میزبانی رزمایش و اجتماع بزرگ جهادگران به استان فارس محول شده است، گفت: در روز اول، پس از اعلام رمز عملیات رزمایش، گروه‌های در جهادی فارس و همزمان در سراسر کشور به مناطق محروم اعزام شده و پروژه‌های مدنظر را به سرانجام رسانده و در روز آخر رزمایش، با دعوت از اصحاب رسانه، نشست بزرگ خبری برگزار، و فعالیت‌های انجام شده را برای اطلاع رسانی به مردم، به آنان ارائه خواهیم کرد.

به گفته مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری فارس، به دلیل رتبه برتر این سازمان در کشور در سال جاری، مسئولیت میزبانی و اجرایی این رزمایش به فارس محول شده و تمامی دستگاه‌های اجرایی استان در بخش‌های مختلف در این راستا با ما همکاری دارند.

راه اندازی اولین مرکز نوآوری راه، ساختمان و شهرسازی کشور در شیراز با حضور مدیران ارشد کشوری، افتتاح و بهره برداری از پروژه‌های این سازمان همراه با میز خدمت، و آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد، از جمله برنامه‌های شاخصی است که به گفته زارع، در ایام برگزاری این رزمایش در استان فارس انجام خواهد شد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: