شاخص کل هم وزن امروز از شاخص کل پیشی گرفت

کارشناس بازار سرمایه گفت: امروز ۵۳ درصد بازار یعنی ۳۷۲ نماد در بازه منفی و ۴۷ درصد بازار یعنی ۳۲۶ نماد در بازه مثبت معامله شدند.

آقای محمد غفوری گفت: امروز شاخص کل بورس اُفت بیش از ۷ هزار واحدی را تجربه کرد اما وضعیت شاخص کل هم وزن کمی مطلوب تر بود و یک رشد ۲۹۲ واحدی را ثبت کرد. امروز نیمه اول بازار مقداری وضعیت بهتر شد اما رفته رفته تعداد نماد های منفی بیشتر شد.

او در ادامه افزود: امروز ۵۳ درصد بازار یعنی ۳۷۲ نماد در بازه منفی و ۴۷ درصد بازار یعنی ۳۲۶ نماد هم در بازه مثبت معامله شدند امروز بازار ارزش معاملات حدود ۷ هزار میلیارد تومانی را ثبت کرد. همچینن ۱۷۴ میلیارد تومان نیز خروجی نقدینگی افراد حقیقی از بازار رقم خورد.

غفوری می گوید: امروز صندوق های با در آمد ثابت بیشترین میزان ورود نقدینگی را داشتند بعد از این صندوق ها صنعت کانه های فلزی و حمل و نقل در جایگاه های بعدی قرار گرفتند.

او افزود: البته که اُفت شاخص و بازار سرمایه ذات بازار است اما عوامل خبری بیرونی مانند خبر روز گذشته شورای رقابت در خصوص خودرو در بورس کالا نیز بر هیجانات منفی بازار بی تاثیر نبوده است.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۵۷ ۰۴ بهمن ۱۴۰۱
رئیس بورس 4 بار در صدا سیما وعده ی رساندن به ناو دارایکم و پالایش را داد و هر 4 بار هم صندوق ها ریزش کردن ... به داد سهامداران این صندوق ها برسید
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر