مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی

فراخوان «حمایت از اجرای طرح‌های فرهنگی، هنری، قرآنی و رسانه‌ای» خراسان شمالی منتشر شد

تقی صادقی گفت: فراخوان «حمایت از اجرای طرح‌های فرهنگی، هنری، قرآنی و رسانه‌ای» در راستای تقویت رویکرد عدالت فرهنگی، توزیع مناسب و متناسب بودجه و اعتبارات تخصیص یافته منتشر شده است.

 تقی صادقی گفت : اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با مشارکت سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه علمیه؛ اجرای طرح‌های فرهنگی، هنری، قرآنی و رسانه‌ای استان را به موسسات و مراکز واجد شرایط واگذار می‌کند.

او گفت : گسترش و ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی، افزایش نشاط اجتماعی و امیدآفرینی، قرآن و عترت، روستا و عشایر، جهاد تبیین، ایثار و شهادت، تقریب مذاهب، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، رسانه، امربه معروف و نهی از منکر و بازار پردازی فرهنگی و هنری و... از جمله اولویت‌های اصلی برای حمایت از اجرای طرح‌های ارائه شده در این فراخوان است.

صادقی گفت : علاقه‌مندان برای مطالعه جزئیات فراخوان و ثبت طرح خود تا دهم بهمن‌ماه سال جاری فرصت دارند به سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی به آدرس khsh.farhang.gov.ir مراجعه و طرح‌های اجرایی خود را برای عناوین و موضوعات مشخص شده، پس از تکمیل به شماره ۰۹۱۵۱۲۰۱۵۳۴- در پیام‌رسان‌" ایتا" ارسال کنند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: