رشد ۶ درصدی پذیرش دانشجو در دانشگاه پیام نور

رئیس دانشگاه پیام نور، راه‌اندازی مراکز رشد و خانه‌های خلاق را در راستای مهارت افزایی دانشجویان و تعامل صنعت و دانشگاه برشمرد.

ابراهیم تقی زاده در نشست روسای استانی که با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، معاون آموزشی وزارت علوم و هیئت همراه در سازمان مرکزی برگزار شد، گفت: دانشجویان دانشگاه پیام نور بسیار متعهد، فعال و باسواد هستند. بخش اعظمی از پذیرفته شدگان کنکور در مقاطع تحصیلات تکمیلی از فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور هستند.

وی افزود: دانشگاه پیام نور دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است. این دانشگاه علاوه بر برقراری عدالت آموزشی در سراسر کشور بهترین نوع آموزش را با رعایت استاندارد‌های آموزشی و آزمون‌های استاندارد ارائه می‌کند.

تقی زاده با اشاره به لزوم گسترش مراکز بین الملل دانشگاه پیام نور، اظهار داشت: دانشگاه پیام نور در مراکز بین الملل بسیار موفق و تاثیرگذار بوده و برای گسترش دیپلماسی علمی نیاز به حمایت بیشتر از سوی وزارت علوم دارد.

وی با عنوان این که دانشگاه پیام نور در پذیرش امسال با ۶ درصد رشد دانشجو مواجه بوده است، استقبال دانشجویان از این دانشگاه را اقبال عمومی خانواده‌ها دانست.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر