در انتهای بازار رقم خورد:

اُفت ۳۴ هزار و ۹۱ واحدی شاخص کل بورس

شاخص کل بورس با اُفت ۳۴ هزار و ۹۱ واحدی در تراز یک میلیون و ۶۱۱ هزار و ۹۶۲ واحدی ایستاد.

چهارشنبه (۵ بهمن)  در ابتدای بازار شاخص کل بورس با رشد ۵۱۵ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۶۴۶ هزار و ۵۶۹ واحدی قرار گرفت. شاخص کل بورس در انتهای بازار با اُفت ۳۴ هزار و ۹۱ واحدی در تراز یک میلیون و ۶۱۱ هزار و ۹۶۲ واحدی ایستاد.

ارزش معاملات بورس تهران امروز به حدود رقم ۵ هزار و ۳۱۶ میلیارد تومان رسید. «فملی»، «فولاد» و «میدکو» سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر را در شاخص داشتند و «خودرو»، «شستا» و «اردستان» سه نماد پر تراکنش بودند.

شاخص کل هم وزن هم با اُفت ۱۰ هزار و ۵۰۱ واحدی روی پله ۵۱۲ هزار و ۴۹۱ واحدی قرار گرفت. همچنین حجم معاملات امروز سهام در بورس تهران به تعداد ۱۱ هزار و ۵۰ میلیارد سهم به ارزش ۵ هزار و ۳۱۶ هزار تومان رسید

شاخص فرابورس هم با اُفت ۲۹۲ واحدی روی پله ۲۰ هزار و ۹۸۰ واحدی ایستاد. همچنین حجم معاملات امروز سهام در فرا بورس به تعداد ۳ هزار و ۳۲۰ میلیارد سهم به ارزش هزار و ۸۵۲ میلیارد تومان رسید.

برترین گروه صنعتی بورس

امروز خودرو بیشترین ارزش معامله را با مبلغ ۹۶۵ میلیارد تومان به خود اختصاص داد. همچنین «شیمیایی» و «فلزات اساسی» در رتبه‌های بعدی ارزش معاملات قرار داشتند.

بیشترین افزایش و کاهش قیمت در بورس

سهام شرکت‌های دسینا، فاما و وساخت بیشترین افزایش قیمت و سهام شرکت‌های بترانس، دکیمی و وسیتا بیشترین کاهش قیمت را در بورس تهران تجربه کردند.

افزایش و کاهش قیمت در فرابورس

سهام شرکت‌های کتوکا، ساینا و غمینو بیشترین افزایش قیمت و سهام شرکت زشریف، فزرین و دتولید بیشترین کاهش قیمت را در فرابورس ایران تجربه کردند.

برترین عرضه و تقاضا در بورس

بیشترین تقاضای خرید سهام را شرکت‌های فردا، افران و اردستان و بیشترین عرضه فروش را نماد‌های همای، افران و فیروزا در بورس ایران داشتند.

برترین عرضه و تقاضا در فرابورس

بیشترین تقاضای خرید سهام را شرکت‌های اعتماد، ثبات و اوصتا بیشترین عرضه فروش را نماد‌های گام ۰۲۰۸۱۳، آوند و سپیدما در فرابورس ایران داشتند.

بیشترین ارزش و حجم معاملات سهام در بورس و فرابورس

نماد‌های فاذر۴، افران و کمند بیشترین ارزش معامله و نماد‌های فاذر ۴، شستا و خودرو بیشترین حجم معامله را در بورس تهران تجربه کردند.

نماد‌های اراد ۱۲۱۴، اراد ۶۴۴، اراد ۳۱۴ بیشترین ارزش معامله و نماد‌های دی، کرمان و کارابیشترین حجم معامله را در بورس تهران تجربه کردند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۴۲ ۰۵ بهمن ۱۴۰۱
بازارگردان پالایش سریعا محاکمه بشه
اینا مردم رو چی فرض کردن ؟ هم سود رو ندادن هم قیمت سهم رو کشیدن پایین
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۳۳ ۰۵ بهمن ۱۴۰۱
رئیس بورس میخواد با منفی کردن بازار گردن کلفتی کنه درباره فروش خودرو در بورس
فروختن یا نفروختن خودرو در بورس چه ربطی با صنعنت بانکی و پالایشی داره که کل بازار رو قرمز میکنید؟
دارایکم و پالایشی چرا باید منفی سنگین بخورن وقتی هیچ رشدی نکردن !!!!!
اخه گناه ما چی بود همچین کشوری بدنیا اومدیم ؟
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر