رصد مداوم بازار و نظارت بر نانوایی‌ها در خوسف

فرماندار خوسف بر رصد و پایش مداوم بازار و نظارت بر نانوایی‌ها در شرایط فعلی تاکید کرد.

 ایمانی،  در کارگروه امنیت غذایی و آرد و نان شهرستان خوسف، گفت: در راستای تامین منافع و تامین نان مردم همه نانوایی‌ها ملزم به رعایت یک روز تعطیلی در هفته بوده و در ایام مرخصی سهمیه آرد نانوایی باید به نانوایی‌های مجاور تخصیص پیدا کند.

او با بیان اینکه باید ساعات کار، تعطیلی‌ها و شماره‌های اعلام تخلفات و بازرسی در مقابل هر نانوایی درج شود، یادآور شد: تأمین نیاز‌های اساسی و روزمره مردم برای ما دارای بالاترین میزان اهمیت است.

ایمانی ضمن اشاره به ضرورت ایجاد راه اندازی مجتمع نانوایی، خواستار شورایی مشترک متشکل از صنعت، معدن و تجارت، اصناف و جهادکشاورزی شهرستان جهت تعیین میزان پخت در یک ساعت مشخص و نظارت بر روند فعالیت نانوایی‌ها شد.

فرماندار شهرستان خوسف با تأکید بر اینکه در بحث تنظیم بازار باید کلیه اقلام و کالا‌های اساسی به صورت ۱۰۰ درصد جذب شود، خواستار توزیع اقلام در دورترین نقاط شهرستان شد.

ایمانی با بیان اینکه جلسات برای تبادل نظر و تشریح مساعی اعضاست، خواستار ارائه نقطه نظرات حاضران فراتر از جایگاه و مسئولیت و به عنوان یک شهروند شد و افزود: برای بازدهی بیشتر و تحقق خروجی جلسه حضور نمایندگانی از مردم و شورا‌ها ضروری است.

فرماندار خوسف با اشاره به دستور استاندار بر این موضوع که آنچه در استان مصوب می‌شود باید به صورت متناظر در شهرستان‌ها اجرا شود، خاطرنشان کرد: آنچه در شهرستان نیز مصوب می‌شود مانند قانون لازم الاجرا بوده و در صورت اجراء نشدن، دستگاه مسئول باید پاسخگو باشد.

در ادامه این جلسه مباحث مربوط به تنظیم بازار شهرستان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. سامان دهی فروشندگان دوره گرد سطح شهر از موضوعات مهم مطرح شده در ادامه جلسه بود.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر